تهران ۱۸.۸۵° كمينه ۱۶.۷۹°  بیشینه ۱۸.۹۹°
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸

آتش گرفتن مرکز درمانی در خیابان توانیر تهران

تخلیه بخش زیادی از دود نیز انجام شده است. داخل طبقات بیمارستان هم بررسی شد و خوشبختانه مشکلی برای بیماران یا کادر درمان ایجاد نشد.
کد خبر: ۳۲۶۹۰
آتش گرفتن مرکز درمانی در خیابان توانیر تهران


اخبار معاصر - جلال ملکی از اطفاء حریق یک مرکز درمانی واقع در خیابان توانیر خبر داد.

 جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک مرکز درمانی در خیابان توانیر تهران خبر داد و گفت: ساعت ۱۰ و ۲۱ دقیقه صبح امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان درمانی در خیابان ولیعصر خیابان توانیر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی اشاره کرد: بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی از جمله نردبان هیدرولیکی به محل اعزام می‌شوند. آتشنشانان در مدت زمان ۴ دقیقه به محل می‌رسند و مشاهده می‌کنند که در این ساختمان درمانی که پنج، شش طبقه است، در طبقه -۱ یک اتاقک ۸.۹ متری وجود داشت که لوازم کمک بهداشتی مثل دستمال، پنبه یا دمپایی و لوازم این چنینی که برای خدمات‌رسانی به بیماران استفاده می‌شود در این بخش نگهداری می‌شد که بخشی از آن دچار آتش سوزی شد.

ملکی بیان کرد: دودی که از این آتش سوزی حاصل شده بود، خوشبختانه راه ارتباطی به بخش‌های درمانی و طبقاتی که بیماران هستند نداشت و آتش نشانان سریعاً عملیات خود را آغاز کردند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: قبل از رسیدن آتش نشانان، پرسنل خدماتی بیمارستان هم یک سری اقدامات انجام داده بودند که البته کافی نبود. اما آتشنشان‌ها سریعاً به محل اعزام شدند و آتش را خاموش کردند. 

ملکی افزود: تخلیه بخش زیادی از دود نیز انجام شده است. داخل طبقات بیمارستان هم بررسی شد و خوشبختانه مشکلی برای بیماران یا کادر درمان ایجاد نشد. همچنین کماکان بخش‌های درمانی خدمات خود را ادامه می‌دهند.

انتهای پیام
منبع: ایلنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز