کد خبر: ۳۲۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
طرح قرعه کشی خودرو به منظور دسترسی خودرو با قیمت مصوب به دست مصرف کننده واقعی از حدود ۳ سال پیش در دستور کار قرار گرفت، طرحی که از زمان اجرا چالش های بسیاری را در بازار به وجود آورد.
اخبار معاصر - سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع خبرنگاران، در خصوص برنامه های پیش رو بازار خودرو، گفت: سال آینده قطعا قرعه کشی نخواهیم داشت و برنامه جدیدی برای صنعت خودرو طراحی کرده ایم.

طرح قرعه کشی خودرو به منظور دسترسی خودرو با قیمت مصوب به دست مصرف کننده واقعی از حدود ۳ سال پیش در دستور کار قرار گرفت، طرحی که از زمان اجرا چالش های بسیاری را در بازار به وجود آورد و موجب شد تا نه تنها خودرو با قیمت مصوب به دست مصرف کننده نرسد، بلکه بازار با دلالی خرید و فروش حواله نیز روبرو شد و این امر بر مشکلات بازار خودرو افزود. حال پس از سه سال سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع خبرنگاران گفت: از سال آینده قطعا قرعه کشی نخواهیم داشت و برنامه جدیدی برای صنعت خودرو طراحی کرده ایم.

سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع خبرنگاران، در خصوص برنامه های پیش رو بازار خودرو، گفت: سال آینده قطعا قرعه کشی نخواهیم داشت و برنامه جدیدی برای صنعت خودرو طراحی کرده ایم.


انتهای پیام
برچسب ها: خودرو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار