کد خبر: ۳۳۲۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱
اخبار معاصر - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه گفت: خانمی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به انتشار فیلم و تصاویر هنجار شکنانه می کرد با تلاش ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ «علی اکبر عیسی آبادی» روز پنجشنبه در خصوص این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با انجام تحقیقاتی در فضای مجازی از فعالیت یک نفر در شبکه اجتماعی اینستاگرام که تصاویر و فیلم های هنجارشکن منتشر می کرد، مطلع شدند و این موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت. 

 وی افزود: با بررسی‌ و تحقیقات تخصصی متهم که خانم جوانی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس امنیت عمومی احضار شد. 

 عیسی آبادی گفت: متهم در بازجویی ها به انتشار تصاویر شخصی و هنجارشکنانه ناشی از استعمال مواد مخدر و سایر رفتارهای خلاف شئون اخلاقی و اجتماعی در فضای اینستاگرام اعتراف کرد. 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به اینکه انتشار کلیپ، فیلم و تصاویر غیراخلاقی و نامتعارف در فضای مجازی به ویژه شبکه‌های اجتماعی بر اساس قانون جرم است، افزود: به هیچ عنوان اینگونه مطالب توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی نباید بازنشر داده شود.
انتهای پیام
برچسب ها: دستگیری ، پلیس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار