کد خبر: ۳۳۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
اخبار معاصر - وزیر کشور گفت: همبستگی و وحدت ما را نشانه گرفته است؛ هرچند مردم ما نشان دادند در شرایط سخت، متحد تر از همیشه در‌ کنار یکدیگر هستند.

تسنیم:  احمد وحیدی در نشست شورای اداری خراسان رضوی که به منظور معرفی استاندار جدید این استان در تالار قدس حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) برگزار شد، اظهارداشت: در شرایطی که بیش از هر زمان دیگری کشور به وحدت و انسجام نیاز دارد، کشور با حضور رئیس جمهوری محبوب در سایه ارشادات مقام معظم رهبری در وضعیت بسیار خوبی به سر می‌برد و امیدواریم به برکت ایام هفته وحدت، روزهای خوبی را با هم سپری کنیم.

وی افزود: شهید شوشتری، شهید راه وحدت بود و باید بدانیم دشمن با هدف قرار دادن امثال این شهید عزیز، همبستگی و وحدت ما را نشانه گرفته است؛ هرچند مردم ما نشان دادند هرچه در شرایط سخت تر، متحد تر از همیشه در‌ کنار یکدیگر هستند تا ان‌شاءالله بتوانیم پرچم این نظام مقدس را به دست صاحب اصلی‌اش، حضرت ولیعصر(عج) برسانیم.


وزیر کشور خاطرنشان کرد: تحول امری همیشگی است؛ اینکه مدیری از استانداری خراسان جنوبی و رضوی به استانی دیگر منتقل می‌شود، نشان از تحول‌گرایی و توانمندی او دارد.

وی افزود: تنها دین اسلام در دنیا است که دارای پیام تحول بوده و به همین خاطر است که دشمنان به دنبال از بین بردن اسلام و مکتب اهل بیت علیهم السلام هستند؛ به همین خاطر است که مقام معظم رهبری بر ایجاد تمدن نوین اسلامی تاکید دارند و بهترین مکان برای تحول و ایجاد این تمدن، استانی است که دارای حریم مطهر عالم آل محمد را دارد تا زمینه ساز ظهور حضرت قائم (عج) شود.

در حال تکمیل است ...

انتهای پیام
برچسب ها: وزیر کشور
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار