کد خبر: ۳۳۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
حجم نقدینگی در پایان شهریورماه سال ۱۴۰۰ نسبت به پایان سال ۱۳۹۹ معادل ۱۷٫۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

امروز معاملات بورس چگونه آغاز می‌شود؟

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی معاصر، هفته گذشته با وجود شروع طوفانی بورس و عبور شاخص از مرکز یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی، در نیمه دوم هفته، روند بورس نزولی شد و مجدداً شاخص به سطح یک میلیون و ۴۳۰ هزار واحدی رسید. امروز بازار در حالی معاملات خود را آغاز می‌کند که مجددا فردا با تعطیلی مواجه خواهد شد. اما چه اخبار مهمی بازار امروز را تحت تاثیر قرار خواهد داد؟

FATF اعلام کرد که قرار است «راهنمای بازبینی شده» خود در مورد ارزهای دیجیتال را به زودی منتشر کند. آنگونه که ایسنا گزارش داده دستورالعمل این کارگروه احتمالا شامل توضیحاتی درباره اعمال استانداردهایی خاص روی ارزهای دیجیتال با ارزش ثابت (استیبل کوین‌ها) است.

 آخر هفته قبل بود که خبر پلمپ پارکینگ شرکت بورس از سوی شهرداری خبرساز شد. هر چند بعد از چند ساعت این شرکت رفع پلمپ شد اما همین اقدام در کنار حواشی مربوط به استخراج بیت‌کوین، موجب افزایش نااطمینانی به وضعیت بورس شده است.

ابراهیم رئیسی اعلام کرد: « هیچ بانکی در سراسر کشور نباید واحد تولیدی را تعطیل یا نیمه تعطیل کند و کارگران آن را بیکار کند. بانک‌ها بجای تعطیلی تولیدی‌ها با امکانات و بودجه‌ای که دارند باید آنها را دوباره فعال کنند.»  

انتهای پیام
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار