کد خبر: ۳۳۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
امیر مقاره خواننده ایرانی به دنیای بازیگری روی آورد.

به گزارش معاصر، امیرمقاره یک هنرمند ایرانی است.امیرمقاره در حوزه خوانندگی فعالیت دارد. امیرمقاره که به تازگی به دنیای بازیگری روی آورده.امیرمقاره در حوزه های دیگری فعالیت دارد. بیوگرافی امیرمقاره در ادامه بخوانید.


امیرمقاره بازیگر شد|غروز دیدنی مقاره در سریال جزیره


بیوگرافی امیر مقاره
 
امیر مقاره متولد 3 دی 1374 در تهران، خواننده است.

فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد، فعالیت خود را با سرودن شعر آغاز کرد و سپس با آهنگسازی و حالا در گروه ماکان بند بعنوان خواننده مشهور شده است.

فعالیت خود را از نوجوانی با نوشتن شعر شروع کرد، سپس خودآموز گیتار را یاد گرفت و دوره های سلفژ را گذراند اما بصورت حرفه ای بعنوان شغلی اصلی به آن نگاه نمی کرد
امیر بعنوان پیک موتوری تا مدت ها کار می کرد اما موسیقی و توان هنری اش جدی گرفته نمی شد تا اینکه به گفته خود سر لجبازی کارش را رها کرد و بصورت جدی سمت موسیقی رفت.


فعالیت حرفه ای با موسیقی امیر مقاره

امیرمقاره بازیگر شد|غروز دیدنی مقاره در سریال جزیره

در سال 1393 وقتی 19 ساله بود جدی شروع به خواندن و پخش ترک با دوستانش کرد، او آهنگ هایش را در سایت رادیو جوان منتشر داد اما خوشبختانه دچار محدودیت و ممنوع الکاری نشد.


امیرمقاره در حوزه مدلینگ

امیرمقاره بازیگر شد|غروز دیدنی مقاره در سریال جزیره
 
آقای خواننده چهره جذابی دارد و همین تیپ و قیافه باعث شد مدتی در حرفه مدلینگ نی فعالیت داشته باشد و با برندهای مختلف ایرانی و خارجی همکاری کند.

تشکیل گروه ماکان بند

در سال 1394 بدنبال فراخان یاشار خسروی آهنگساز برای تشکیل یک گروه موسیقی استعداد امیر مقاره و رهام هادیان توسط وی شناسایی و دور هم جمع شدند و تشکیل گروه ماکان بند را دادند
نام گروه برگرفته از کلمه ای بنام ماکان با ریشه فارسی و دیلمی گرفته شد که معنای لغوی آن به شجاعت تعبیر می شود و نام یکی از پسران حکام مازندران در قرن 14 بود
در 1 شهریور 96 اولین آلبوم ماکان بند با خوانندگی هادیان و مقاره و به سرپرستی میلاد نیکزاد با نام دیونه بازی با 12 قطعه موسیقی منتشر شد
شهرت این گروه با آهنگ هربار این درو و قطعه دلگیری شروع شد.

فیلم لو رفته امیرمقاره

در روزهای اول شهرت انتشار یک فیلم با عنوان امیر و دوست دخترش در ماشین او را دچاره حاشیه کوتاه مدت کرد ولی حال از موفق ترین گروه های موسیقی کشور می باشند.


امیرمقاره بازیگر شد|غروز دیدنی مقاره در سریال جزیرهامیرمقاره بازیگر شد|غروز دیدنی مقاره در سریال جزیره
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار