کد خبر: ۳۳۴۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
در پی انتشار اخباری درباره حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت کشور، سخنگوی وزارت نفت گفت: مشکل فنی در سامانه کارت سوخت اتفاق افتاده و برهمین اساس، شرکت ملی پخش سامانه هوشمند را از مدار خارج کرده است تا مردم با قیمت آزاد و پرداخت نقدی بتوانند از خدمات پمپ بنزین ها استفاده کنند.
فوری: حمله سایبری بنزین آزاد را پرطرفدار کرد

به گزارش معاصر،  علی فروزنده سخنگوی وزارت نفت در جمع خبرنگاران گفت:  سوخت گیری در جایگاه‌های سوخت با مشکل مواجه نیست، مشکلی برای سوخت گیری وجود ندارد و مردم می توانند با قیمت آزاد سوخت گیری کنند. 
وی ادامه داد: این اطمینان را به مردم می دهم که هیچ مشکلی برای سهمیه سوخت مردم به وجود نخواهد آمد و کارشناسان در حال بررسی و رفع مشکل هستند و به محض رفع مشکل به مردم اطلاع رسانی می شود. 

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران هم گفت: جلسه ای فوری درباره اختلال سامانه هوشمند سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حال برگزاری است که به محض پایان یافتن جلسه اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

گزارش‌ های میدانی و مردمی حاکی از این است که از ساعتی پیش پمپ بنزین ها در اغلب نقاط کشور دچار وقفه و اختلال در سرویس دهی شده اند. 

منبع: تسنیم
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار