کد خبر: ۳۳۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
دریافت پول نقد توسط جایگاه داران می تواند ضربه اقتصادی مهلکی را به وزارت نفت بزند
فوری: اختلاس بزرگ جایگاه داران در شب هک سیستم سوخت

اختصاصی معاصر: ساعاتی قبل در حالی اعلام شد که برخی از جایگاه داران به مدار برگشتند و سوخت رسانی در آنها انجام می شود که طبق بررسی های به عمل آمده در قبال سوخت گیری از افراد تنها پول نقد دریافت می شود.
گفتنی است که دریافت پول نقد توسط جایگاه داران می تواند ضربه اقتصادی مهلکی را به وزارت نفت بزند.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بیان کرد: تا این لحظه نیمی از جایگاه های سوخت سراسر کشور به مدار بهره برداری بازگشتند و در حال عرضه بنزین با نرخ دوم یعنی ۳۰۰۰ تومان در هر لیتر به مراجعه کنندگان هستند.

وی افزود: با حضور کارشناسان شرکت ملی پخش و ایجاد نرم افزار به صورت آفلاین در برخی جایگاه ها، امکان سوخت گیری با کارت سوخت و استفاده از سهمیه های بنزین۱۵۰۰ تومانی فراهم شده است.

کاهی در پاسخ به اینکه چه جایگاه هایی امکان استفاده از کارت سوخت را دارند، گفت: اینکار ۲ یا ۳جایگاه عرضه در شهر تهران و همچنین در چند جایگاه در دیگر شهرهای بزرگ انجام شده و به موازات برقراری امکان عرضه سوخت در دیگر جایگاه ها در سراسر کشور، تلاش می شود با حضور کارشناسان شرکت ملی پخش و با بارگذاری نرم افزار به صورت آفلاین در جایگاه های عرضه، امکان توزیع بنزین با نرخ ۱۵۰۰ تومان در دیگر جایگاه ها نیز برقرار شود.انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: