کد خبر: ۳۳۶۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
روز گذشته مهراد جم خواننده ایرانی که بعداز مهاجرتش پرحاشیه شد در سفر بازگشتش به ایران عکسی از خود کنار خانواده اش منتشر کرد.
به گزارش معاصر، مهراد جم خواننده ایرانی است. مهراد جم در حوزه بازیگری فعالیت داشته .مهراد جم خواننده سبک پاپ است .مهراد جم بعداز مدتی فعالیت به ترکیه و بعد به انگستان مهاجرت کرد.ادامه بیوگرافی مهراد جم را بخوانید.دیدار مهرادجم با پدر و مادرشبیوگرافی مهراد جم
                                                               
محسن سعیدی کیا متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است که نام هنری او مهراد جم میباشد.
 ترانه سرایی و آهنگ سازی قطعه میثم ابراهیمی به نام« جان جان» نخستین فعالیت هنری مهراد جم بود که در بهمن سال ۹۷ انجام داد. پس از آن قطعه« شمال» نخستین آهنگ مهراد جم بود که در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۸ به انتشار رسید و در تاریخ ۳۰ اردیبهشت یعنی ۲۱ روز پس از انتشار نخستین تک آهنگش، قطعه دیگری به نام« غمت نباشه» را انتشار کرد. بدین گونه در کم تر از یک ماه به خاطر انتشار دو آهنگ توانست در شبکه های اجتماعی شهرت پیدا کند و حتی بسیاری از افراد، نام او را در گوگل سرچ میزدند.

آهنگ سردار با شعری از یاحا کاشانی و مهدی امامی و موسیقی مهدی جهانی از دیگر کارهای ملی مهراد جم بود که بعد از شهادت سردار سلیمانی منتشر شد و به این سردار رشید سپاه اسلام، میزان ارادت و علاقه خود را نشان داد.

 
بازیگری مهراد جم

مهراد جم در سال ۱۳۹۰ یعنی سن ۱۴ سالگی به بازیگری در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار پرداخت. آواز خوانی وی در این مجموعه بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیاری از افراد دوست داشتند تا وی در آینده خواننده شود.

کنسرت های مهراد جم

دیدار مهرادجم با پدر و مادرش
در بهمن ماه سال ۱۳۹۸، نخستین کنسرت مهراد جم در جزیره کیش برگزار شد که لباس او و نحوه ی برخوردش با تماشاچیان، حواشی زیادی را بهمراه داشت. وی در کنسرت دومش به موفقیت رسید. مهراد جم در آبادان، سومین کنسرتش را اجرا کرد. او اکنون در حال انتشار ترک های بیشتر و اجرای کنسرت های مختلف می باشد. شروط لازم برای محبوب شدن یک خواننده اینست که علاوه بر صدای خوبش باید بتواند قدرت اجرای بالا داشته باشد، در غیر اینصورت پیشرفت نمیکند و نمیتواند خواننده ی خوبی شود و او به خاطر داشتن هر دو توانایی و استعداد توانسته است موفقیت بسیاری را در کوتاهترین مدت زمان نصیب خود کند و برای پیشرفت در این زمینه گام موثری بردارد.


سبک خوانندگی مهراد جم
 
سبک آهنگ های مهراد جم بیشتر به رپ خوان های زیرزمینی نزدیک است ولی افراد مجرب با انجام بررسی هایی به این نتیجه رسیده اند که در واقع سبک خوانندگی او، سبک جدیدی نیست بلکه مخلوطی از سایر سبک های رپ بوده که با مهارت ویژه ای در هم آمیخته شده است. هادی حسینی و مسعود جهانی، وظیفه ی مدیریت برنامه ها و تنظیم آهنگ های مهراد جم را برعهده داشتند. او نیز در ترانه ی شیک و پیک محمد علیزاده نیز مشارکت داشته است. از دیگر فعالیت های او در عرصه موسیقی می توان به همکاری با مسیح و آرش عدل پرور اشاره کرد.

مهراد جم در صدا و سیما

یکی دیگر از اتفاقاتی که یاعث شد تا مهراد جم مشهور شود، حضور در برنامه شب عید فرمول یک علی ضیا بود که چهره مهراد جم برای نخستین بار از رسانه ملی رویت شد و به این مناسبت، آهنگ بعدت را منتشر کرد و ویدیوی آنرا عوامل فرمول یک ضبط و پخش کردند. این آهنگ توسط افرد بسیاری مورد استقبال قرار گرفت.  شهرت مهراد جم


دیدار مهرادجم با پدر و مادرش

مهراد جم در مدت زمان کوتاهی موفق شد که طرفداران بسیاری را به خود جذب کند در حایکه جذب اینهمه طرفدار در مدت زمانی کوتاه کار دشواری است. او با تک آهنگ شمال و تک آهنگ غمت نباشه با تنظیم مسعود جهانی توانست به اوج شهرت خود برسد.

پدر معنوی مهراد جم

دیدار مهرادجم با پدر و مادرش


مهراد جم علت موفق شدنش در عرصه ی موسیقی را مدیون مسعود جهانی است. حمایت های مسعود جهانی از مهراد جم در فضای مجازی و دنیای واقعی باعث شده تا خیلی ها بگویند که او پدر معنوی مهراد جم است و مهراد جم تا به حال چندین بار در استوری ها و پست هایش از او با لفظ پدر یاد کرده است.

مهاجرت مهراد جم

محل زندگی مهراد جم اینک در ترکیه است و طبق گفته ها وی با دنیا جهان بخت دختر خبرساز اینستاگرامی، ازدواج کرده است. مهاجرت وی حواشی فراوانی را بهمراه داشت.
بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در یک توییتی دخصوص مهراد جم چنین بیان کرده است :مهراد جم به ترکیه مهاجرت کرد. مافیای سایت های شرط بندی در ترکیه توانسته این خواننده را با توافق کامل به ترکیه بکشاند. چهارمین عضو جامعه موسیقی پس از مانی رهنما، مهدی مدرس و هومن نامداری که از کشورمان خارج شده، مهراد جم می باشد.»


بیانیه مسعود جهانی پس از مهاجرت مهراد جم

پس از این که مهراد جم به ترکیه مهاجرت کرد و به  قراردادش پایبند نماند،  مسعود جهانی در پست اینستاگرامش برای او چنین نوشت:بی لیاقت نمک نشناس ، دو ماه پیش كلا از زندگی من حذف شدی ولی اینک ثابت كردی كه درست حذف شدی، روزهای خوبی را برایت نمیبینم. تو قوانین كشورما را شكستی و دل ما را شكستی، همچنین قلب هوادارانت را شکستی، تمام آنهایی كه برایت وقت و عمر و مال و جوانیشان را گذاشتند زحمتشان را هدر دادی … حتی دین و دنیایت را باهم فروختی، نخواستی هیچ موقع از تصمیمت صرف نظر كنی و از این روتمام پل هایت را خراب كردی، نباید می گذاشتی كه این اتفاق بیفتد. من در زندگی خود، فردی به اسم شما ندارم، دیدار به قیامت.


آهنگ های مهراد جمدیدار مهرادجم با پدر و مادرش

غمت نباشهشمالگل بی گلدون
شیک و پیکخیالت راحتچتر
هواییتمبارون میزنه نم نمسردار
گل شقایقخوابم برداون چشات
تیتراژ برنامه شب یلدا علی ضیانباشی دلم میگیرهدلمو بردی
بارون ببارهبدون تو شبا همش خرابه حالمعشق یعنی چشمای مستت
تو دلم انبار باروتهبه یاد قدیم
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: