کد خبر: ۳۳۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸
در سایت کدال برخی از شرکت‌های بورسی اقدام به انتشار مهم‌ترین اطلاعیه‌های خود کردند که در گزارش زیر به آن‌ها پرداخته شده است.

انتشار مهم‌ترین اطلاعیه‌ها در سایت کدال| سرمایه فملی افزایش می یابد؟

 فملی در ماه‌های گذشته با پیشنهاد هیات مدیره قصد افزایش سرمایه داشت و حالا مجوز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی این شرکت از محل سود انباشته به مبلغ ۲۰۰۰۰ میلیارد تومان صادر شده است.

_ همچنین شرکت پلاستیران با سرمایه ۵۷۶۰ میلیارد تومان قصد افزایش سرمایه ۳۰۲۵ درصدی به مبلغ ۱۷۴ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی دارد.

_ شرکت شیشه و گاز(کگاز) در مجمع عمومی عادی فوق‌العاده به ازای هر سهم ۵۸۰ ریال سود تقسیم کرد. همچنین شرکت تولید کاشی و سرامیک نگار گستر جلگه( کنگار) هم در مجمع خود به ازای هر سهم سودی تقسیم نکرد.

_ بر اساس اطلاعیه منتشر شده از شرکت گروه دارویی برکت در وبسایت کدال، مهلت استفاده از حق تقدم این شرکت اعلام شد. این شرکت بعد از افزایش سرمایه ۲۶ درصدی خود از مبلغ ۵۸۰ میلیارد تومان به مبلغ ۷۳۴ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی مهلت استفاده از حق تقدم سهام این شرکت را از تاریخ ۹ آبان تا ۸ دی ماه اعلام کرد.

صورت‌های مالی منتشر شده اخیر شرکت‌های بورسی

شرکت تامین تامین سرمایه دماوند (تماوند) طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر از محل واگذاری پروژه های خود ۱۸ میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به عملکرد یک ماهه مشابه سال قبل ۲۰۱۷ درصد افزایش داشته است.

شرکت آلومینیوم ایران (فایرا) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور به ازای هر سهم ۱,۵۰۴ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۵ درصد افزایش داشته است.


شرکت صنایع سیمان دشتستان (سدشت) طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر معادل ۵۹ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۴۳۶ درصد افزایش داشته است.

شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر از معاملات واگذاری سهام ۱۰ میلیارد تومان سود کسب نموده است.

شرکت بورس اوراق بهادار تهران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور به ازای هر سهم ۱۸۳ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۴ درصد افت داشته است.

شرکت صنایع مادیران طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر معادل ۷۸۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد کاهش داشته است.

منبع: تجارت نیوز
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار