کد خبر: ۳۳۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
کمال کامیابی نیا در بازی‌های اخیر پرسپولیس به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده است.

ستاره پرسپولیس رفتنی است؟

یکی از بازیکنانی که در ۵ قهرمانی متوالی پرسپولیس حضور داشت کمال کامیابی نیا بود.

هافبک دفاعی سرخ ها که در لیگ پانزدهم توسط برانکو از نفت تهران به پرسپولیس آمد عملکرد بسیار خوبی از خودش نشان داد و یکی از مهره های کلیدی سرخ پوشان در سال های اخیر بود.

کمال چند بار  توسط کیروش به تیم ملی دعوت شد و حتی گلزنی هم کرد ولی مصدومیت کتف این بازیکن باعث شد نتواند جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کند.

قرارداد  کمال کامیابی نیا در پایان لیگ بیستم به اتمام رسید  و این بازیکن برای ادامه فعالیت در جمع سرخپوشان نیاز به تمدید قرارداد داشت و بالاخره قراردادش را به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد.

کمال که بعد از مدت ها دوباره توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شده بود در اردوی تیم ملی در منامه مصدوم شد و نتوانست در چند بازی آخر پرسپولیس در لیگ قبل به میدان برود؛ به همین دلیل بعد از پایان لیگ راهی دبی شد تا هم کارهای درمانی خود را در این شهر انجام دهد.

منبع: گسترش
هافبک دفاعی پرسپولیس بسیاری از جلسات تمرینی پیش فصل را نیز از دست داد. همین موضوع باعث شد تا کمال به لحاظ بدنی دچار افت شود و در چند دیدار اخیر هم نیمکت نشین باشد.

کامیابی نیا که یک زمانی مهره فیکس پرسپولیس بود در چهار بازی اخیر پرسپولیس تنها ۳،۴ دقیقه مقابل فولاد در هفته اول لیگ برتر به میدان رفت. آن چیزی که مشخص است در این فصل کامیابی نیا در برنامه های  یحیی گل محمدی جایگاهی به عنوان بازیکن ثابت ندارد.

دلیل این موضوع هم به نا آماده بودن کمال برمی گردد. با توجه به این موارد به نظر می رسد کمال کار بسیار سختی برای حضور در ترکیب پرسپولیس دارد مگر اینکه در روزهای آینده خودش را به لحاظ بدنی به شرایط مطلوبی برساند و از فرصت های اندکی که برای بازی کردن بدست می آورد به نحو احسن استفاده کند.


انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار