کد خبر: ۳۴۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
بازار سهام در آغاز معاملات هفته سوم آبان ماه پس از پشت سر گذاشتن یک هفته پر فراز و نشیب شروع تقریبا سراسر سبزی داشت، شاخص کل با بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ واحد رشد وارد کانال یک میلیون ۴۰۰ هزار واحد قرار گرفت و رشد بیش از ۰٫۵ درصدی را ثبت کرد.
چراغ سبز بورس در هفته سوم آبان ماه


بازار سهام در آغاز معاملات هفته سوم آبان ماه پس از پشت سر گذاشتن یک هفته پر فراز و نشیب شروع تقریبا سراسر سبزی داشت، شاخص کل با بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ واحد رشد وارد کانال یک میلیون ۴۰۰ هزار واحد قرار گرفت و رشد بیش از یک درصدی را ثبت کرد.

ارزش معاملات در نیم ساعت ابتدایی بازار از مرز هزار میلیارد تومان عبور کرد.

نمادهای تاثیرگذار در آغاز بازار امروز فولاد، شپدیس و نوری هستند، همچنین در فرابورس هم کگهر، زاگرس و آریا در شاخص کل تاثیرگذارترند.

در آغاز بازار امروز نمادهای انرژی ۳، خودرو و کمند در آغاز بازار پرتقاضاتر بوده‌اند. همچنین فولاد با رشد بیش از ۲ درصد به قیمت ۱۲۲۲ تومان رسیده و #فملی در مثبت ۲٫۵ درصد به ۱۳۸۶ تومان رسیده است.


این در حالی است که تا اواسط هفته گذشته شاخص کل بورس با افت گسترده‌ای رو به رو شد و پس از آن با سیگنال وزیر اقتصاد به حقوقی‌های بورسی و گفتگوی رئیس سازمان بورس در تلویزیون شاخص کل بورس به صورت دستوری برای باقی هفته مثبت شد.

شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی ۲۲ هزار واحد رشد را ثبت کرد و در کانال یک میلیون و ۳۹۸ هزار واحد قرار گرفته بود.

منبع: تجارت نیوز
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار