کد خبر: ۳۴۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۸
هشت شتر و یک لاما پس از فرار از یک سیرک، شبانه به خیابان‌های مادرید آمدند. پلیس اسپانیا این حیوانات را سحرگاه در خیابان‌های این شهر رها شده پیدا کرد.
یک لاما و هشت شتر در مادرید دستگیری شدند


 این حیوانات حدود ساعت ۵ صبح در حال سرگردانی در منطقه‌ای در نزدیکی محل فعلی سیرک مشاهده شدند. مدیریت سیرکی که مالک این حیوانات است، گم شدن شترها را خرابکاری فعالان حقوق حیوانات دانست.

پلیس ملی اسپانیا با انتشار تصاویری از حیوانات در توییتر نوشت: «چند شتر دو کوهانه و یک لاما شبانه از یک سیرک در مادرید فرار کردند؛ پلیس آنها را پیدا کرد و از آنها مراقبت کرد تا سالم و سلامت بازگردانده شوند.»

در مورد مقاومت احتمالی این شترها در زمان دستگیری توسط پلیس مطلبی منتشر نشده است. مدیر این سیرک، از اینکه فراریان کوهاندارش به سلامت برگردانده شدند، ابراز خرسندی کرد.

این مجموعه سرگرمی پس از اینکه متوجه شد حصار برقی اطراف محوطه حیوانات قطع شده، شکایت کرد و از اعتراض هر ساله گروه‌های حامی حقوق حیوانات خبر داد.

شترهای باختری (Camelus bactrianus) در اصل ساکنان بیابان‌های صخره‌ای آسیای مرکزی و شرقی هستند و توانایی فوق‌العاده‌ای برای زنده ماندن در شرایط سخت دارند؛ با این حال، اکثر این حیوانات در حال حاضر اهلی شده‌اند.
انتهای پیام
برچسب ها: شتر ، لاما ، سیرک ، فرار ، مادرید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار