کد خبر: ۳۵۲۴۹
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
اخبار اقتصادی|خبر خوش برای متقاضیان وام
 دریافت وام فوری از بانک‌ها نیازمند ارائه ضامن رسمی است. این شرط جزو شروط اصلی دریافت وام فوری از اغلب بانک‌هاست.

وام فوری پرداخت می‌شود| وام فوری در این بانک ها پرداخت می‌شود

 

 

 بانک‌هاییدهستند که به متقاضیان خود تسهیلات می‌دهند، برای ارائه طرح‌های وام فوری دو شرط اصلی دارند. کدام بانک‌ها وام فوری می‌دهند؟


بانک رفاه

این بانک در طرح انتخاب خود تا سقف ۵۰ میلیون و کف هفت میلیون تومان به متقاضیان، وام با سود ۱۵ درصد می‌دهد. حداکثر زمان بازپرداخت این وام ۳۶ ماه است و مبلغ هر قسط ماهانه یک میلیون و ۷۳۳ هزار تومان تعیین شده است.

دو شرط اصلی برای دریافت این وام وجود دارد که مشتریان باید آن‌ها را داشته باشند تا به آن‌ها وام تعلق بگیرند.

_ ارائه ضامن رسمی به بانک

_ افتتاح حساب قرض‌الحسنه.

اما این دو شرط برای دریافت وام فوری سخت به نظر می‌رسد، زیرا متقاضی دریافت این وام در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز به دریافت آن دارد و به نظر می‌رسد پیدا کردن ضامن رسمی مورد تایید بانک در مدت زمان کوتاه سخت باشد.

بانک آینده

این بانک در طرح کارگشا خود تا سقف ۲۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه به مشتریان تسهیلات می‌دهد. متقاضیان برای دریافت وام از این بانک هم باید دو شرط اصلی را رعایت کنند.


_ ارائه ضامن رسمی به بانک

_ افتتاح حساب قرض‌الحسنه

اقساط ماهانه این وام برای هر متقاضی ۷۲۳ هزار تومان برآورد شده است. البته شرایط دریافت وام از این بانک تنها به دو شرطی که گفته شد منتهی نمی‌شود.

علاوه بر آن ۱۰ درصد مبلغ تسهیلات نزد بانک بلوکه می‌شود. همچنین فرد متقاضی برای دریافت تسهیلات طرح کارگشا و ضمانت بازپرداخت اقساط باید تضمین‌های دیگری از جمله معرفی ضامن رسمی (کسر از حقوق)، جواز کسب‌وکار و سفته به بانک ارائه دهد.

بانک حکمت ایرانیان

بانک جکمت ایرانیان در طرح حواله حکمت تا سقف ۳۰ میلیون تومان وام می‌دهد. در این طرح مشتری برای دریافت وام نیاز به سپرده‌گذاری ندارد. همچنین حداکثر بازپرداخت این وام ۳۰ ماه است که با این حساب اقساط هر وام یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان تمام می‌شود.

این وام با سود ۱۴ درصد به مشتریان اعطا می‌شود و برای دریافت آن باید ضامن رسمی مورد تایید به بانک معرفی شود.

بانک قرض‌الحسنه مهر

این بانک در طرح وام فوری خود تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام می‌دهد. متقاضیان دریافت وام کالا کار‌ت از بانک حساب قرض‌الحسنه در بانک افتتاح کنند. همچنین دریافت این وام نیاز به ضامن رسمی مورد تایید بانک دارد.

حداکثر زمان بازپرداخت این وام ۱۲ ماه مشخص شده است و اقساط این وام با سود ۴ درصد ماهانه یک میلیون و ۷۰۲ هزار تومان مشخص شده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار