کد خبر: ۳۵۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
مشکلاتی از قبیل تاخیر در تحویل و لغو سفارش غذا از اسنپ فود باعث گلایه‌های فراوانی از سوی کاربران این اپلیکیشن شده که نیازمند نظارت بیشتر از سوی اسنپ فود بر روند سفارش غذا است.

گلایه و نارضایتی مردم از اسنپ فود

 

 

از مشکلاتی که در استفاده از سرویس اسنپ فود باعث گلایه بسیاری از کاربران شده است، تاخیر در ارسال برخی از رستوران‌ها و لغو سفارش غذا است.

این اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا با رستوران‌های زیادی در شهر‌های کشور همکاری می‌کند و به نوعی معروف‌ترین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا در کشور است؛ اما برخی کاربران به تجربه بد در این پلتفرم اشاره می‌کنند و نارضایتی‌های زیادی در این زمینه وجود دارد.

 


لغو غذا در اسنپ فود


براساس گزارش‌های به دست آمده از کاربران اسنپ فود، به تازگی سفارش‌های غذا بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه به دلالیل مختلف لغو می‌شود.


«اسنپ فود بار‌ها با هزارو یک بهونه غذا رو نیاورده و پولو برگردونده به کیف پول. بعد من مجبورم پول اون غذارو دوباره بدم از جای دیگه بگیرم!»

«امشب از اسنپ فود غذا سفارش دادیم و بعد ۱۰ دقیقه زنگ زدن گفتن امکان ارسال سفارش وجود نداره؛ و بدون اینکه خنده شون بگیره گفتن اگه میخواین فردا شب براتون ارسال بشه. شام امشب رو فردا بخوریم؟»

«شب خسته از سر کار بیای، گرسنتم باشه، بعد وقتی با اسنپ فود سفارش غذا میدی بعد از یه ساعت زنگ میزنن میگن با عرض پوزش فلان مشکل پیش اومده کنسله! تازگیا از هر ده تا سفارش، ۹ تاش کنسل میشه!»


«۱۰ نفر آدم توی شرکت دو ساعته منتظر اسنپ‌فود بودن ناهار بخورن. اطلاع دادن غذا نیست و لطف کردن اعتبار رو برگردوندن به حساب. حالا اینکه ما داریم از گشنگی می‌میریم و چجوری قراره اسنپ‌فود از مشتری‌هاش دلجویی کنه مشخص نیست.»


تاخبر در ارسال غذا


یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران اسنپ فود همواره با آن مواجه هستند، تاخیر در ارسال غذا و کلا‌های این اپلیکیشن است.

«چند روز پیش غذای یخ کرده با دوساعت تاخیر دریافت کردم و انقدر گرسنه بودم که نای اعتراض هم نداشتم حداقل ۶ بار هم با اسنپ فود تماس گرفتم.»

«حقیقتا اسنپ فود اپلیکیشن سفارش غذاست؟، انقدر دیر سفارشتو میاره که تو این مدت میتونستی غذای کامل با تمام جرییات درست کنی بخوری و ظرفارم بشوری! اگه ما انقد وقت داشتیم که منتظر بمونیم که غذا رو سفارش نمیدادیم!»

«ما ساعت ۶:۴۵ از اسنپ فود غذا سفارش دادیم و الان که ساعت ۹:۳۷ شب هنوز که قرار سفارش ما بیاد و نیومده!»

به نظر می‌رسد پشتیبانی اسنپ نسبت به تاخیر در ارسال رستوان‌ها نظارت لازم و کافی را ندارد، چرا که گلایه‌ها و اعتراض‌های کاربران این اپلیکیشن همچنان در شبکه‌های اجتماعی ادامه دارد.

برخی از کاربران متعقدند اسنپ فود در فضای رقابتی نیست و در یک محیط انحصاری در حال فعالیت است به همین دلیل در راستای اصلاح برخی مشکلات تلاش لازم را نمی‌کند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار