کد خبر: ۳۵۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸
اخبار فوری| سهام عدالت|خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت| متقاضیان سهام عدالت مطالعه کنند
نماینده آستارا در مجلس اظهار کرد: قرار است در این کارگروه با همکاری دولت منابع لازم برای پیش برد این طرح تعیین شود که طرح مجلس نهایی و با همراهی مجلس و دولت عملیاتی شود.

فوری: خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت| متقاضیان سهام عدالت مطالعه کنند

 

 

 غلامرضا مرحبا سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح آخرین وضعیت ارائه سهام عدالت به جاماندگان، گفت: در ماه‌های انتهایی عمر دولت قبل کمیسیون اقتصادی مجلس طرحی را مبنی بر تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت تصویب کرد و دستورکار قرار داد.

وی با بیان اینکه تعداد افراد جامانه از دریافت سهام عدالت حدودا ۲۰ میلیون نفر هستند و اقلب این افراد از اقشار واجد اخذ سهام عدالت هستند، افزود: در طرح کمیسیون اقتصادی آمده بود که تحت پوششان بهزیستی، کمیته امداد و رزمندگان معسر در مرحله اول تا سقف ۱۰میلیون نفر از محل دارایی‌هایی که نزد دولت است، سهام عدالت به آن‌ها تعقل پیدا کند، اما دولت دوازدهم همکاری نکرد لذا مسئله مسکوت ماند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد:، اما در دولت جدید رویکرد تغییر کرد و ابراز تمایل کرد که این مسئله را حل کند، آقای رئیسی هم به وزرای اقتصاد و تعاون و رفاه اجتماعی دستور داد که در این زمینه همکاری‌های لازم انجام شود و از سوی دیگر مرکز پژوهش‌های مجلس نیز در گزارشی اشاره کرده که منابع این موضوع از محل کدام دارایی‌های دولت تامین شود.

مرحبا بیان کرد: در حال حاضر پیگیری حل مسئله جاماندگان سهام عدالت در اختیار کارگروه مشترک متشکل از اعضای کمیسیون اقتصادی و وزارت اقتصاد است و مقرر شده است مسئله جاماندگان سهام عدالت تعیین تکلیف شود.


انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار