کد خبر: ۳۵۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
قیمت پراید|قیمت پراید امروز
نوسانات قیمتی در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته به حداقل رسیده است اما در هفته جاری برخی از خودروها از جمله خودروهای گروه پراید افزایش قیمت چشمگیری را تجریه کرده اند.

قیمت پراید امروز 11 آذر 1400| واکنش پراید به مذاکرات چگونه بود؟

قیمت پراید درحال‌حاضر نوسان جزئی دارند. قیمت پراید به شکل محسوسی کاهشی بوده است. قیمت پراید به قیمت دلار بستگی دارد. قیمت پراید در 2 هفته اخیر کاهش بیشتری داشته است.قیمت پراید در آینده چه می شود.

با وجود آنکه نوسانات قیمتی در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته به حداقل رسیده است، اما برخی از خودرو‌های موجود در بازار در هفته جاری افزایش قیمت‌های قابل توجهی را تجربه کردند که از میان آن‌ها می‌توان به خودرو‌های گروه پراید اشاره کرد؛ پراید ۱۱۱ از ۱۶۸ میلیون تومان در اولین روز هفته جاری امروز به ۱۷۱ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و امروز ۱۵۳ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۲ نیز از ۱۴۰ میلیون تومان در اولین روز هفته جاری امروز به ۱۴۲ میلیون تومان رسیده است و در این بین، اما پراید‌های مدل ۱۵۱ از نوسانات قیمتی در این مدت در امان بوده اند.

در بین خودرو‌های پژو موجود در بازار نیز این افزایش قیمت‌ها در هفته جاری قابل مشاهده است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۴۵ میلیون تومان در نخستین روز هفته جاری امروز به ۲۵۲ میلیون تومان رسیده است که نزدیک به ۷ میلیون تومان گران شده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۶۰ میلیون تومان در نخستین روز هفته جاری امروز به ۲۶۴ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودرو‌های تیبا، اما تیبا ۲ رینگ فولادی مدل ۱۴۰۰ از اولین روز هفته جاری تاکنون یک میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است و تیبا صندوقدار نیز در در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و این خودرو از ۱۵۶ میلیون تومان در نخستین روز هفته جاری امروز به ۱۵۷ میلیون تومان رسیده است.

 

قیمت پراید امروز 11 آذر 1400| واکنش پراید به مذاکرات چگونه بود؟

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار