کد خبر: ۳۵۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۰.۸درصد افزایش یافت.

ارزش سهام عدالت امروز 14 آذر 1400| سهام عدالت اوج گرفت

ارزش سهام عدالت امروز افزایشی شد. ارزش سهام عدالت برای سهامداران حائز اهمیت است. ارزش سهام عدالت برای سهامداران از ارزش بالایی برخوردار است. ارزش سهام عدالت نسبت به میزان شاخص کل تعیین می‌شود. ارزش سهام عدالت امروز را در ادامه می‌خوانیم.

 

ارزش سهام عدالت امروز 14 آذر 1400

ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱ میلیون و ۹۲۸هزار تومان، ۲۲ میلیون و ۴۷۰هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۶۰هزار تومان رسید.

ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۱۵۶هزار تومان رسیده است

 

دریافت سود سهام عدالت به ارزش سهام بستگی دارد

فهیمه لزگی معاون اقتصادی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین اظهار کرد: در استان قزوین حدود ۷۶۰ هزار مشمول دریافت سود سهام عدالت شدند و از این تعداد نیز ۱۰ درصد هنوز شماره شبا وارد نکردند و سامانه برای ثبت شماره شبا باز است.

وی ادامه داد: افرادی که هنوز اقدام به ثبت شماره شبا در سامانه نکرده‌اند در صورت ثبت شماره شبا علاوه بر دریافت سود عملکرد سال ۹۷ می‌توانند سود دو سال گذشته سهام عدالت خود را نیز دریافت کنند؛ همچنین افرادی که تمایل به تغییر شماره شبا داشته باشند نیز می‌توانند در سامانه شماره شبا جدید اعلام کنند.

لزگی خاطرنشان کرد: در حال حاضر سود عملکرد سال ۹۷ پرداخت شده است که به ازای یک میلیون تومان، معادل ۲۰۵ هزار تومان خواهد بود، البته با توجه به اینکه ارزش سهام از محل سود کسر می‌شود ارزش سهام افراد متغیر است و دریافت سود به ارزش سهام بستگی دارد برای مثال اگر ارزش سهام فردی ۵۳۲ هزار تومان باشد، حدود ۱۰۵ هزار تومان سود عملکرد ۹۷ را دریافت می‌کند.

معاون اقتصادی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین با اشاره به اینکه تا پایان هفته سود عملکرد سهام عدالت به حساب افراد واریز خواهد شد، یادآور شد: افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی که از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار و افرادی که مابه‌التفاوت سهام خود را پرداخت کرده بودند با سهام یک میلیون تومانی معادل ۲۰۵ هزار تومان سود دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار