کد خبر: ۳۶۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۷,۷۰۷ (بیست و هفت هزار وهفتصد و هفت تومان) اعلام کرد.
براین اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۷,۱۵۸ (بیست و هفت هزارو صد و پنجاه و هشت تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۷,۷۰۷ (بیست و هفت هزار  وهفتصد و  هفت تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۳۱,۳۶۱ (سی  و یک  هزار و سیصد و شصت و یک تومان) و قیمت فروش یورو ۳۱,۹۹۴ (سی  ویک هزار و نهصدو نود و چهار تومان) است.

آغاز مذاکرات وین

معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شب گذشته در نشستی با حضور هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام و روسای سه کشور اروپایی حضور یافت و به گفتگو نشست.

روابط عمومی وزارت اطلاعات خبر داد؛ با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در معاونت اقتصادی، علاوه بر دستگیری پنج اخلالگر شاخص بازار ارز تهران، مسدود کردن حساب‌های بانکی فعالان غیرمجاز ارزی به ۸۴۱ نفر افزایش یافت.

نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، در ادامه طرح برخورد با فعالان غیرمجاز ارزی، سربازان گمنام امام زمان (عج) در معاونت اقتصادی، ضمن اشراف بر روی شبکه گسترده فعالان غیرمجاز ارزی کشور و فضای غیررسمی معاملات ارز، پنج اخلال گر شاخص و تاثیرگذار بازار ارز تهران را شناسایی و دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش پیش از این نیز، به دنبال اجرای طرح برخورد با فعالان غیرمجاز ارزی، همه حساب‌های بانکی بیش از ۷۰۰ نفر از فعالان غیرمجاز ارزی در سطح کشور شناسایی و مسدود شد که با ادامه این روند در چند روز اخیر، مسدود کردن حساب‌های بانکی فعالان غیر مجاز ارزی به ۸۴۱ نفر افزایش پیدا کرده است.

قیمت درهم در ساعات پایانی معاملات نقدی روز چهارشنبه با ۸ هزار و ۳۸۰ تومان بسته شد.

درهم در بازار دیروز ۳۰ تومان رشد کرد و به ۸ هزار و ۴۱۰ تومان رسید.. با ضرب کردن قیمت درهم در نرخ تبدیل درهم به دلار (۳٫۶۷۳) عدد ۳۰ هزار و ۸۸۹ تومان به دست می‌آمد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: