کد خبر: ۳۶۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
مردم می‌توانند از همین امروز در سامانه شروع به ثبت نام کنند. از این پس حراج حضوری نخواهیم داشت و تمامی حراج‌ها باید به‌صورت الکترونیکی برگزار شود

افتتاح سامانه حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی

رسولی فاضل نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی از رونمایی از سامانه «حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی» با ورود و پیگیری‌های دستگاه قضایی خبر داد و اظهار کرد: صبح امروز با حضور وزیر اقتصاد در یکی از انبارهای مربوط به اموال تملیکی تهران سامانه «حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی» رونمایی شد.

مرکز رسانه قوه قضائیه؛ نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی خاطرنشان کرد: از زمانی ورود به موضوع حراج‌ها، با توجه به اینکه در حراج حضوری شائبه‌هایی وجود داشت، تاکید کردیم که باید به‌صورت الکترونیکی برگزار شود.

وی تصریح کرد: در پی بازدید ریاست قوه قضائیه از انبارهای اموال تملیکی و تاکیدات ایشان این موضوع بار دیگر جدیت پیدا کرد و با توجه به پیگیری‌های نمایندگان قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی در نهایت عملیاتی شد.

رسولی فاضل عنوان کرد: عملیات اجرایی این سامانه برای اولین حراج الکترونیک و فرایند روزانه بودن آن انجام خواهد شد و مردم می‌توانند از همین امروز در سامانه شروع به ثبت نام کنند.

نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی در پایان عنوان کرد: تاکنون حراج‌ها به‌صورت حضوری برگزار می‌شد؛ اما از این پس حراج حضوری نخواهیم داشت و تمامی حراج‌ها باید به‌صورت الکترونیکی برگزار شود.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار