کد خبر: ۳۶۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶
زمینه برای بازگشت عادل فردوسی پور به شبکه ۳ و اجرای برنامه نود مهیا نیست و هم چنان برنامه فوتبال برتر بازی های لیگ برتر را با اجرای میثاقی تحلیل خواهد کرد.

گمانه زنی‌ها برای برگشت فردوسی‌پور به تلویزیون

 چندی پیش و در پی اذعان رییس جدید سازمان صدا و سیما مبنی بر اینکه عادل فردوسی پور برای بازگشت به تلویزیون هیچ مشکلی ندارد رسانه‌ها خبر دادند که مجری برنامه نود به سرعت به شبکه ۳ بر می‌گردد و برنامه خود را به روی آنتن خواهد بود. در صورتی که انجام این کار موازی کاری خواهد بود و اگر روزی زمینه بازگشت عادل فردوسی پور به شبکه سه مهیا شود او باید برنامه جدیدی را تدوین و طراحی کند.
بعد از اینکه سازمان صدا و سیما تصمیم گرفت برنامه نود به روی آنتن نرود برنامه فوتبال برتر جایگزین برنامه ۹۰ شد و یکی دو فصلی است به جای برنامه نود بازی‌های لیگ برتر را با اجرای میثاقی تحلیل می‌کند و شبکه ۳ دیگر نیاز به اجرای برنامه جدیدی دراین بخش نمی‌بیند. از همه مهمتر اینکه برنامه شب‌های فوتبال هم در شبکه ورزش بازی‌های لیگ برتر را تجزیه و تحلیل می‌کند.
با وجود صحبت‌های رییس جدید سازمان و صدا و سیما به نظر می‌رسد زمینه برای بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون مهیا نشده است چرا که در غیر اینصورت دست کم او بازی‌های لیگ برتر و بازی‌های خارجی را در شبکه ۳ و دیگر شبکه‌ها گزارش می‌کرد. به نظر می‌رسد در چنین وضعیتی عادل فردوسی پور هم خیلی مایل به اجرای گزارش نیست.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار