کد خبر: ۳۷۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
سرمربی سرخپوشان پایتخت از عملکرد بعضی از بازیکنان نیمکت نشین خود به هیچ وجه راضی نیست و قصدی برای حفظ آنها در نیم فصل ندارد.

خط و نشان کشیدن یحیی گل محمدی برای ۳ پرسپولیسی

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پنجشنبه هفته جاری آخرین دیدار دور رفت رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر را مقابل فجر سپاسی شیراز برگزار می‌کند که صحبت از جابجایی بازیکنان لیگ برتری در نقل و انتقالات زمستانی به جمع قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر نیز کشیده شده است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت از عملکرد بعضی از بازیکنان نیمکت نشین خود به هیچ وجه راضی نیست و قصدی برای حفظ آنها در نیم فصل ندارد. گل محمدی که با نارضایتی سه نفر از ذخیره‌های خود بابت عدم حضور در ترکیب تیم روبرو شده است چراغ سبز برای مذاکره آنها با هر باشگاه دیگری را داده است. سرمربی پرسپولیس که برای اجرای تاکتیک‌های دلخواه خود همچنان نیاز به بازیکن را احساس می‌کند تصمیم به ایجاد تغییر در لیست بازیکنانش گرفته است.


از این رو بعید نیست نفراتی همچون مهدی مهدی خانی، علیرضا ابراهیمی، حامد پاکدل و چند نفر دیگر در جمع بازیکنان تیم باقی نمانده و یحیی ترجیح دهد جای آنها بازیکنانی از پیکان تهران، آلومینیوم اراک و نساجی مازندران بگیرد.همچنین گل محمدی در حال بررسی بازی‌های سه بازیکن خارجی است تا در صورت امکان بتواند آنها را به جمع شاگردان خود اضافه کند. مدیران باشگاه پرسپولیس منتظر شروع تعطیلات زمستانی هستند تا قرارداد با بازیکنان دلخواه گل محمدی را تنظیم و جذب آنها را نهایی کنند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار