کد خبر: ۳۷۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید هیچ برنامه‌ای برای افزایش نرخ بنزین در مجلس و دولت وجود ندارد، گفت: موضوع عرضه یارانه بنزین به کارت‌های ملی صرفا یک پیشنهاد است که هیچ بررسی و تصمیم گیری نشده است.

خبر مهم درباره یارانه| جزییات جدید از ماجرای یارانه بنزین

عبدالعلی رحیمی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«هیچ برنامه‌ای برای افزایش نرخ بنزین در مجلس و دولت وجود ندارد و شیطنت‌های برخی رسانه‌ها به نقل از مسوولین و نمایندگان وجود دارد. موضوع عرضه یارانه بنزین به کارت‌های ملی صرفا یک پیشنهاد است که هیچ بررسی و تصمیم گیری نشده است اما کلیات آن از نظر شخصی بنده به عدالت نزدیک تر است.»

چندی پیش نامه محرمانه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه اجرای طرح بازتوزیع یارانه بنزین از طریق ارائه سهمیه بنزین به افراد به‌جای خودروها به‌صورت آزمایشی در جزایر قشم و کیش پیش‌بینی شده بود.


در همان زمان جواد اوجی وزیر نفت با تشریح جزییات طرح یارانه بنزین و با بیان اینکه دولت سیزدهم قصد افزایش نرخ بنزین را ندارد، گفت: این دولت مصمم است به آن دسته از افرادی که صاحب خودرو نیستند و تاکنون از یارانه بنزین بی‌بهره مانده‌اند، یارانه بدهد. درحقیقت دولت قصد دارد که بنزین را به صورت عادلانه بین همه مردم توزیع کند و همه هموطنان از این نعمت بهره‌مند شوند. اقدامات کارشناسی این طرح در دست انجام است، قرار است در ابتدا این طرح در جزایر کیش و قشم به صورت پایلوت و آزمایشی اجرا و پس از آن نیز در سراسر کشور اجرا شود.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار