کد خبر: ۳۷۸۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
استاندارفارس گفت: امیدآفرینی و اعتمادسازی بایستی در صدر اولویت های کاری روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان قرار گیرد.

امید آفرینی و اعتماد سازی در صدر اولویت های روابط عمومی قرار گیرد

دکتر محمد هادی ایمانیه در جلسه توسعه روابط عمومی اظهارداشت: مردم داری و خدمت به مردم بایستی اولویت اول دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد و روابط عمومی ها بایستی به صورت کاملاً صادقانه به انتشار اخبار و اطلاعات مثبت و امیدآفرین سازمان‌ها بپردازند.
وی بیان کرد: گزینش مدیران و کارشناسان روابط عمومی بایستی بر اساس معیارهای علمی و حرفه‌ای انجام پذیرد تا کارآمدی روابط عمومی های استان افزایش یابد.
نماینده عالی دولت در استان فارس درباره ارتقای روابط عمومی گفت: روابط عمومی استانداری لازم است برای ارتقای مهارت و دانش مدیران و کارکنان روابط عمومی سمینارها و دوره های آموزشی تخصصی را اجرایی کند.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه درخواست‌های مردمی و مطالبات عمومی جامعه بررسی و جمع بندی شده است، افزود: انتظار داریم اخبار امیدوار کننده از افزایش امید مردم توسط روابط عمومی ها و رسانه ها با هنرمندی منعکس شود.
نماینده عالی دولت در استان فارس ادامه داد: برخی تخریب ها در خصوص مدیریت ارشد استان ناشی از صداقت و روراستی و برخی بی سلیقگی ها است.
همچنین در این جلسه دکتر احمد یحیایی ایله ای استاد علوم ارتباطات و روابط عمومی بیان کرد: شناسایی انتظارات مدیران ارشد سازمان ها اولین گام برای برنامه‌ریزی در روابط عمومی است که می‌تواند منجر به تعیین راهبردهای روابط عمومی و طراحی برنامه‌های اجرایی شود.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار