کد خبر: ۳۷۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس گفت: دوره تشریفات مدیران ویژه کارکنان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

دوره تشریفات مدیران در استانداری فارس برگزار شدهادی بستام با بیان این که برگزاری دوره‌های آموزشی با کیفیت بالا از برنامه‌های مدیریت روابط عمومی در دوره جدید است، افزود: در دوره تشریفات مدیران، موضوعات مورد نیاز مدیران روابط عمومی در زمینه رعایت تشریفات فردی، تدریس شد.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس ادامه داد: در سال‌جاری برگزاری دوره‌های آموزشی مدیریت استراتژیک روابط عمومی و روابط عمومی توسعه بخش در دستورکار این اداره کل قرار دارد.
وی اظهارداشت: این دوره با تدریس دکتر احمد یحیایی ایله‌ای در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.
دکتر یحیایی استاد علوم ارتباطات و روابط عمومی در این دوره آموزشی با بیان اینکه تشریفات یک قدم تفاوت و بیشتر بودن است، افزود: تشریفات به معنای توجه و احترام بیشتر است و موجب تقویت ارتباطات سازمانی می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه ارتباطات غیرکلامی موثرتر از ارتباطات کلامی است، گفت: دلیل این تاثیر این است که ارتباطات غیرکلامی زودتر شروع می‌شود و ماندگارتر و به یاد ماندنی‌تر است.
با اشاره به این که تشریفات رسمی‌ترین و محترمانه‌ترین شکل رفتار انسانی است، افزود: در تشریفات باید باید‌های اخلاقی، باید‌های ادبی و باید‌های حقوقی مورد توجه قرار گیرد.
این استاد ارتباطات با تاکید بر اینکه تشریفات به معنای تجملات نیست، گفت: تشریفات به معنای آداب دانی است و کمک می‌کند تا ارتباطات برون سازمانی بهتری شکل بگیرد.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: