کد خبر: ۳۸۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۵
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش، ولی نیم نگاهی بهش داشته باش؟! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید.

فال روزانه دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

فال شخصی برای متولدین ۴ بهمن:

تبعیت از اصول و قانون در هر زمینه‌ای برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما تحمل هر چیزی که صحیح و یا طبق قوانین نباشد را ندارید. امسال باید در نظر داشته باشید که با وجود اهمیتی که برای سنت‌ها و اصول مذهبی قائل هستید نسبت به آن‌ها وسواس بیش از حد به خرج ندهید. در این سال جدید شما به سفر‌های کاری و تفریحی زیادی خواهید رفت که می‌توانند روی زندگی حرفه‌ای و شخصی شما اثرات قابل توجهی داشته باشند. کمک به نیازمندان و فقرا برای شما بسیار آرامش بخش است و امسال فرصت انجام این کار به وفور برای شما فراهم خواهد بود. شاید حتی در حین انجام همین فعالیت‌های خیرخواهانه نیمه‌ی گمشده‌ی خود را پیدا کنید.

♈ فال روزانه متولدین فروردین
شما این اواخر کمی احساس احساس خستگی و بی حوصلگی می‌کنید. وقتی می‌دانید که بدنتان به استراحت نیاز دارد به خودتان فشار نیاورید و خود را مجبور به انجام کار‌های اضافه نکنید. شما امروز در طول روز به اندازه‌ی کافی کار برای انجام دادن داشته اید و به نفعتان است که در پایان روز به خانه بروید و استراحت کنید. شاید پیشنهاد‌های وسوسه انگیزی به شما بشوند و دلتان بخواهد با خانواده و دوستانتان در خوش گذرانی هایشان همراه شوید. با این حال بهتر است بیخیال این وسوسه‌ها شده و در خانه بمانید و کمی به خودتان استراحت دهید. به پیام‌هایی که بدنتان به شما می‌دهد بیشتر توجه کنید. از انجام کاری که به شما اضطراب می‌دهد پرهیز کنید. یادتان باشد خدمت به دیگران باید در حد توان انسان باشد، نه بالاتر از آن. از حقیقت ترس نداشته باشید، حتی اگر موقتا باعث دلخوری شود. از خودتان غافل نشوید، برای خودتان و انجام کار‌هایی که دوست دارید وقت بگذارید.

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت
وقت خودتان را با سر و کله زدن با افرادی که به هیچ عنوان حاضر به تغییر دادن نظرات خود و پذیرش حرف‌های شما نیستند هدر ندهید. امروز از آن روز‌هایی است که شما اصرار دارید دیگران کار‌ها را به روشی که شما می‌گویید و انتظار دارید انجام دهند. اگر فکر می‌کنید روشی درست است خودتان از آن استفاده کنید، اما دیگران را نخواهید توانست وادار به پذیرش گفته‌های خود کنید. ایده‌ای به سرتان زده است که فکر می‌کنید الان زمان مناسبی برای اجرای آن نیست و دائم سعی در کنار گذاشتن و فکر نکردن به آن دارید. اگر می‌بینید نمی‌توانید این فکر را از سر خود بیرون کنید چه اشکالی دارد اگر یک برنامه ریزی دقیق و صحیح برای اجرای آن انجام دهید؟ برای یک تصمیم گیری بهتر است با شخصی مشورت کنید. مطالعه و تحقیق را کنار نگذارید، چرا که برای پیشرفت تان در کار به آن احتیاج دارید. اگر می‌خواهید مشکل کسی را حل کنید باید مطمئن باشید که قادر به این کار هستید، وگرنه انرژی خود را هدر می‌دهید و در ضمن توقع بی جهت و دلخوری هم ایجاد می‌کنید.

♊ فال امروز متولدین خرداد
در دنیای اطراف شما شخصی وجود دارد که با تمام وجود می‌خواهد به شما نزدیکتر شود. اگر به این شخص مجالی برای نزدیک شدن به خود ندهید امروز ممکن است بین او و شما تنش‌هایی پیش بیایند که به سادگی قابل حل شدن نخواهند بود. در شرایط کیهانی فعلی احساسات شما به شدت در نوسان هستند و به همین دلیل هم کنترل آن‌ها برایتان به شدت دشوار خواهد بود. نظرات و حرف هایتان برای شما بسیار مهم هستند و دفاع از موضع فعلیتان برایتان به اندازه‌ی موضوع مرگ و زندگی اهمیت پیدا کرده است. شما در حال حاضر برداشت چندان دقیقی از آنچه اهمیت دارد و آنچه مهم نیست ندارید و نظراتتان ممکن است خیلی سریع تغییر پیدا کنند. لزومی ندارد که بخواهید دائم خودتان را به دیگران ثابت کنید. در مورد مسائل کاری تان متوجه تغییرات اوضاع باشید، گرچه دیگران در مقابله با تغییرات ناگهانی انعطاف ناپذیر می‌شوند، اما شما با تمام وجود آماده اید تا راه را برای تغییرات مثبت باز کنید.

♋ فال روزانه متولدین تیر
بودن در کنار دوستان و عزیزانتان در هنگام خوشی و خوشحالی کار چندان سختی نیست و آنچه اهمیت دارد این است که در روزگار سختی و مشکلات نیز در کنار آن‌ها باشید. پس هر چند این کار مشکل به نظر می‌رسد، سعی کنید در هر شرایطی حمایت خود را از آن‌ها نشان دهید. امروز از آن روز‌هایی است که وفاداری شما نسبت به دوستان و نزدیکانتان به ورطه‌ی امتحان گذاشته خواهد شد. امروز شما از داشتن یک مکالمه‌ی نزدیک و صمیمانه با شخصی که دوست دارید هراس دارید، آن هم فقط به این دلیل که نگران آن هستید که نتیجه طبق خواسته‌ی شما نباشد. کمی جسارت به خرج دهید، اکنون سکوت جایز نیست. برای گفتگو به جمعی دعوت خواهید شد، مراقب باشید بحث از کنترل تان خارج نشود. برای خرید یک هدیه فکرتان مشغول می‌شود. در نوشیدن و خوردن حد اعتدال را نگه دارید. مسئولیت مهمی به عهده شماست حواستان باشد تا رسیدن به نتیجه مطلوب به آن رسیدگی کنید.

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد
امروز پی بردن به آنچه در ذهن و قلب شما می‌گذرد برای دیگران کار دشواری نخواهد بود و یک نگاه به چهره تان برای آن‌هایی که شما را می‌شناسند کافی است تا به همه چیز پی ببرند. گمان نکنید که در چنین روزی با تلاش کردن می‌توانید چیزی را از کسی مخفی کنید. به نفعتان است که حتی اگر فکر می‌کنید گفته هایتان برای طرف مقابلتان خوشایند نخواهند بود، خیلی صادقانه در مورد احساسات و افکار خود صحبت کنید. در محل کارتان احساس می‌کنید کار‌هایی که انجام می‌دهید و زحماتی که می‌کشید اصلا دیده نمی‌شوند، اما کاملا در اشتباه هستید. حتی اگر کسی به طور مستقیم چیزی به شما نگوید هم قطعا متوجه تلاشتان هستند. مراقب شخصی چاپلوس باشید که برای پیشرفت مقاصد خود می‌خواهد شما را به بالاترین نقطه برساند، اما بعد ناگهان رهایتان کند. خودتان را درگیر مسائل دیگران نکنید. پیاده روی به صورت روزانه را اگر یک عادت قرار دهید برای تان بسیار مفید خواهد بود. به روح و جسمتان کمک می‌کنید.

♍ فال امروز متولدین شهریور
امروز شما احساس می‌کنید که دنیا باید طبق میل و خواسته‌ی شما بچرخد و نسبت به عقاید و نظرات خود تعصب بسیاری از خود نشان می‌دهید، با این حال لازم است این نکته را به شما یادآوری کنیم که در این دنیا افراد دیگری هم زندگی می‌کنند که نمی‌توانید آن‌ها و نظراتشان را نادیده بگیرید و به زور حرف خودتان را به کرسی بنشانید. در واقع امروز در بیان کردن افکارتان مشکل خاصی نخواهید داشت، اما پای بیان احساساتتان که به میان بیاید اوضاع کاملا فرق خواهد کرد. امروز در محل کارتان احساس می‌کنید یکی از همکارانتان شا را به صورتی غیر عادی و به نحوی که اصلا به او ارتباطی پیدا نمی‌کند زیر نظر گرفته است، بهترین کار این است که با بی تفاوتی رفتار کنید. در جمعی مراقب زبانتان باشید، گاهی لزومی ندارد هر چیزی که به ذهن تان می‌رسد، به زبان هم بیاورید. شما انسانی بخشنده و بدون کینه هستید، همین خصوصیت تان این روز‌ها در مورد شخصی به کمک تان می‌آید. در مورد سفر جدی‌تر فکر کنید، به آرامش تان کمک می‌کند. یک تماس را بی جواب گذاشته اید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر
شما بی آن که خودتان متوجه باشید سعی دارید دیگران و رفتارهایشان را تحت کنترل خود در بیاورید. در نتیجه‌ی این فشاری که به بقیه وارد می‌کنید این احتمال وجود دارد که با واکنش‌های تند احساسی دیگران متوجه شوید و برخورد‌هایی با شما شود که چندان برایتان خوشایند نیست. شما مسئول کار‌ها و اشتباهات دیگران نیستید، پس تا زمانی که خودشان از شما تقاضای کمک نکرده اند در کارهایشان دخالت نکنید. شما خودتان به اندازه‌ی کافی کار و گرفتاری‌های مختلف دارید که باید به آن‌ها رسیدگی کنید، دیگر چرا با به دوش کشیدن مسئولیت کار‌ها و رفتار‌های دیگران اوضاع را برای خودتان از این که هست سخت‌تر کنید؟ شما ذاتا خوش سلیقه هستید، از این خصوصیت تان در زمان مناسب استفاده خوبی خواهید کرد. به عقب برنگردید، چشمتان به افق‌های روبرو باشد، نه فرصت‌های از دست رفته. تلاش‌های شما بالاخره جواب خواهد داد، گرچه کار‌ها با سرعتی که شما توقع دارید. پیش نمی‌رود. بهتر است کمی صبور باشید.

♏ فال روزانه متولدین آبان
امروز باید با احتیاط بیشتری با شرایط غیر منتظره مواجه شوید. خبر خوب این است که انعطاف پذیری در نگرشتان در رویارویی با مشکلات و پیچیدگی‌هایی که سر راهتان قرار دارند به شما کمک قابل توجهی خواهد نمود. در حالی که دیگران اگر نقشه‌ها و برنامه هایشان به خوبی پیش نروند ناراحت و عصبی می‌شوند، شما خواهید توانست به راحتی با هر مشکلی مواجه شوید و حتی اگر کار‌ها طبق برنامه هایتان پیش نروند هم هر گرفتاری و دشواری را برای خود به یک موقعیت و فرصت مثبت تبدیل کنید. اگر کسی با نظر شما مخالفت کرد با جدیت تمام پای حرفتان بمانید و آن را عملی کرده و تسلیم حرف دیگران نشوید. در مورد مسئله‌ای عاطفی امروز و فردا کردن شرط عقل و تدبیر نیست. قدر لحظه‌ها را بدانید و آن‌ها رو بیهوده از دست ندهید. به پدر و مادرتان بیشتر توجه کنید. برای خرید یا نقل مکان بهتر است هرچه زودتر تصمیم بگیرید، کار را برای خودتان سخت‌تر نکنید. شما کار‌های واجب‌تر دارید.

♐ فال روزانه متولدین آذر
امروز از پیله‌ای که به دور خود تنیده اید خارج شوید و اینقدر از دیگران فاصله نگیرید. تا زمانی که گزینه‌های مختلفی که پیش رویتان قرار دارند را به طور کامل مورد بررسی قرار ندهید نخواهید توانست راه درست را پیدا کنید. خوشبختانه امروز شما از اعتماد به نفس کافی برخوردار هستید و همین باعث می‌شود احترام و اعتماد دیگران را به راحتی به دست بیاورید. شما هم بهتر است مواظب باشید کاری نکنید که دیگران احساس کنند در جدال با آن‌ها هستید و از وسوسه درگیر شدن با دیگران امتناع کنید. اگر بدون نشان دادن واکنش و با یک لبخند همراه با آرامش از کنار این موضوع رد شوید مسئله خودبخود حل خواهد شد. به خاطر کمکی که چند وقت پیش به کسی کرده بودید و باعث نجات او از یک مخمصه شده بودید از شما تقدیر شایسته‌ای می‌شود. در کار یا تحصیل به موفقیت بزرگی می‌رسید. با توجه به خصوصیاتی که از نظر روحی و جسمی دارید شما این روز‌ها نیاز مبرمی به حضور در فضای سبز دارید.

♑ فال روز متولدین دی
شما نمی‌توانید درک کنید که چرا در چنین روز عادی و حتی خوبی، دیگران تا این حد همه چیز را برای خود و اطرافیانشان سخت کرده اند. اگر می‌خواهید دیگران به شما اعتماد داشته باشند باید سطح خودتان را با آن‌ها یکی کنید و به نیازهایشان توجه کافی داشته باشید. اگر می‌بینید نمی‌توانند مثل شما در برابر همه چیز لبخند بزنند آن‌ها را به حال خودشان گذاشته و اجازه بدهید راحت باشند. در مسیر رسیدن به خواسته هایتان صبر کردن برای رسیدن زمان مناسب شرط لازم برای رسیدن به موفقیت است. این جمله را به خاطر داشته باشید که صبر تلخ است، ولی میوه آن شیرین است. امروز خلاقیت شما در اوج است، از آن برای نشان دادن عشقتان به طرف مقابلتان استفاده کنید. آرام بودن و گوشه گیر بودن را با هم یکی نکنید، با دیگران همکاری و فعالیت داشته باشید گوشه گیری شما را منزوی می‌کند. در مقابل شخصی که دائم دنبال ایراد گرفتن و محکوم کردن شماست آرام و متین رفتار کنید، اما از او فاصله بگیرید، او خیر شما را نمی‌خواهد.

♒ فال متولدین بهمن
امروز احساسات شما برایتان اهمیتی بیش از هر زمان دیگری پیدا کرده اند و فکر می‌کنید در هر شرایطی باید به آن‌ها توجه کافی داشته باشید. شاید دیگران بخواهند با حرف هایشان شما را از توجه به احساس خود منصرف کنند، اما با توجه به گفته هایشان خواهید دید که آن‌ها اهمیت چندانی به واقعیت‌ها نمی‌دهند و در واقع فقط می‌خواهند نظر خود را به شما تحمیل کنند. اگر احساس کردید که لازم است در مسیرتان تغییر جهت بدهید اجازه ندهید وابستگی‌ها و تعصباتتان جلوی شما را بگیرند. چه دلتان بخواهد و چه نخواهد باید با تغییرات روبرو شوید. در مورد نگرانی هایتان با عشقتان حرف بزنید و با تکیه به او به آرامش برسید. معامله‌ای که مدتهاست در فکر انجامش هستید بهتر است همین حالا انجام دهید و کارهایش را بیش از این به تعویق نیندازید. شخصی برایتان کار مهمی انجام داده تا می‌توانید از او تشکر کنید. پیشنهادی به شما می‌شود که بهتر است به سادگی نپذیرید و در مورد آن پرس و جو کنید. آزادی تان را ارزان نفروشید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند
اجازه ندهید نظرتان بی اهمیت و بی فکرانه‌ی یک نفر دیگر تمام روز شما را خراب کند. امروز بقیه در همه چیز، از پول گرفته تا احساسات و  حتی میزان وقتی که به دیگران اختصاص می‌دهند خساست به خرج می‌دهند. امروز بهتر است در نصیحت کردن به دیگران احتیاط بیشتری به خرج دهید، چون وقتی با آن‌ها در مورد اشتباهات و کاستی هایشان صحبت کنید اصلا از شما استقبال نخواهند کرد و حتی شما را مورد سرزنش قرار خواهند داد و به توصیه هایتان هیچ اهمیتی نخواهند داد. امروز به نفعتان است که خودتان را از سر راه دیگران کنار کشیده و بگذارید همان کاری را انجام دهند که خودشان صلاح می‌دانند. رقابت با شخصی باعث می‌شود شما با انگیزه و کوشاتر بشوید و زودتر به آنچه که می‌خواهید برسید. بیشتر از آنکه به ظاهر توجه کنید به باطن طرف مقابل بیاندیشید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، شاکر باشید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار