کد خبر: ۳۸۲۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۴
علیرضا رضازاده مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی در احکامی جداگانه علیرضا واحدی پور را به سمت سرپرست معاونت امور ارتباطات، فاطمه زارعان را به سمت سرپرست معاونت امور رسانه‌ها و سید رضا میر را به سمت مشاور و رییس ستاد هماهنگی و اجرایی منصوب و حمید شکری خانقاه را به سمت مدیر پژوهش و طرح و برنامه این مرکز معرفی کرد.

انتصابات جدید در مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی

به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، رضا زاده در نشست با مدیران و کارشناسان و کارکنان این مرکز، با اشاره به ناهمخوانی مسئولیت‌های روابط عمومی نوین با ساختار فعلی، گفت: بسیاری از پست‌های تعریف شده دیگر جایگاهی در مرکز و ماموریت‌های جدید ندارد بنابراین تلاش می‌کنیم تا ساختار جدید مطابق با تحولات تعریف و تصویب شود.

وی با بیان اینکه مقام عالی وزارت نگاه تحولی به رسانه دارد، افزود: انتظار می‌رود تمام همکارانم در این مرکز در جهت شکوفایی بخش کشاورزی و امنیت پایدار غذایی گام بردارند.
رضا زاده تصریح کرد: برنامه‌های مقام عالی وزارت برای ایجاد تحول در بخش کشاورزی مسیر حرکت ما در روابط عمومی را مشخص می‌کند.

وی افزود: یکی از مهمترین اتفاقات در ۱۰۰ روز آغازین وزارت، این بود که با دستور رئیس جمهور تمام اختیارات تولید تا رساندن کالا به دست مصرف کننده به وزارت جهاد کشاورزی محول شده است و تولید تا توزیع با فرماندهی واحد وزارت جهاد کشاورزی و نظارت کامل این وزارتخانه انجام می‌شود.

گفتنی است؛ زارعان پیش از این به مدت ۱۲ سال مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانیسازمان دامپزشکی کشور بود و اولین بانویی هست که در حوزه روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی توانسته حائز این جایگاه باشد؛ همچنین واحدی پور نیز که پیش از این رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بوده است، اولین فردی است که در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی رده‌های شغلی را از سطح استان پیموده و اکنون در وزارتخانه متبوع مشغول به کار شده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار