کد خبر: ۳۸۳۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۷
مرد میانسال بعد از ضرب و شتم از سوی همسرش فوت کرد.

مرگ معمایی پیرمرد 2 زنه در تهران

۱۳ مهر امسال مرد ۷۴ ساله‌ای در بیمارستان جان خود را از دست داد. بعد از فوت این مرد فرزندان او از همسر دوم مرد شکایت کردند.

با تشکیل پرونده در شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران پسر پیرمرد در طرح شکایت خود به بازپرس حبیب الله صادقی  گفت: «پدرم مدتی قبل با زنی ازدواج کرده بود و همسر دوم داشت، اما زیاد به خانه همسرم دوم خود سر نمی‌زد و بیشتر اوقات نزد ما و مادرمان بود. اما آخرین بار که راهی خانه زن دوم خود شد که ناگهان حالش بد شده و راهی بیمارستان شد و فوت کرد. همسر دوم پدرم از مدتی قبل با او اختلاف پیدا کرد به خاطر اینکه پدرم مقدار زیادی از اموالش را به نام ما و مادرمان کرده بود و مقدار خیلی ناچیزی برای همسر دوم باقی مانده بود. برای همین ما به او مظنون هستیم.»

مرگ معمایی مرد ۲ زنه
با طرح این شکایت تحقیقات برای روشن شدن راز مرگ پیرمرد آغاز شد و جسد برای انجام معاینات به پزشکی قانونی منتقل شد. مدتی بعد در نتیجه پزشکی قانونی مشخص شد که علت مرگ پیرمرد وارد شدن ضربات متعدد به قفسه سینه بوده است.

از طرفی یک شاهد اظهار داشت که همسر دوم پیرمرد به همراه یک مرد ناشناس به حدی پیرمرد را کتک زده بودند که او دستش را به دیوار می‌گرفت و حرکت می‌کرد و بعد از کتک کاری راهی بیمارستان شد.

بنا بر این گزارش، به این ترتیب همسر دوم و مردی که شاهد نام او را برده بود برای انجام بازجویی به دادسرا احضار شدند و تحقیقات در خصوص روشن شدن راز این ماجرا ادامه دارد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار