کد خبر: ۳۸۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
استاندار فارس گفت: زائرین عتبات عالیات استان فارس از طریق فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز راهی نجف اشرف می شوند.

 آغاز پروازهای شیراز به نجف از دهه مبارک فجر امسال

دکتر محمد هادی ایمانیه در جلسه هماهنگی پروازهای مستقیم از شیراز به نجف، اظهارداشت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته، مجوز پرواز مستقیم بین فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز و فرودگاه نجف اشرف صادر شد و اولین پرواز، به مناسبت آغاز دهه پرفروغ فجر روز ۱۲بهمن کار انتقال زوّار محترم را انجام می‌دهد.
نماینده عالی دولت در استان فارس تصریح کرد: هر هفته یک پرواز از فرودگاه شیراز به نجف برقرار می‌شود که در صورت استقبال زائرین می‌توان آن را افزایش داد.
وی افزود: امیدواریم با استقبال خوب هم استانی های عزیز این پروازها تداوم داشته باشد و بتوانیم تعداد پروازها را نیز افزایش دهیم.
استاندار فارس افزود: جهت حفظ سلامتی هموطنان و زائرین محترم ،کلیه مقررات و دستورالعمل های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا، چه در هنگام خروج زائرین محترم از فرودگاه شیراز و چه در هنگام ورود به فرودگاه به طور کامل رعایت می‌شود و زوّار محترم و نیز خدمه کاروان‌ها ملزم به زدن واکسن و رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی مانند زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی می باشند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار