کد خبر: ۳۸۳۵۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
فعالان حوزه نظارت و بازرسی استان در راه اندازی سامانه شفافیت عملکرد و مبارزه با فساد، همکار استانداری باشند.

استعفای گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیسبه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، محمدرضا غلامی با بیان این مطلب در دیدار سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری کرج با وی که در محل استانداری صورت گرفت، اظهار داشت: دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری البرز بر اساس شرح وظایف ذاتی خود، همراه با سیاست‌های دولت مردمی، نسبت به راه اندازی سامانه شفافیت عملکرد و مبارزه با فساد اقدام کرده است.
وی افزود: موفقیت این طرح در گرو همکاری آحاد مختلف مردم بویژه فعالان حوزه نظارت و بازرسی استان است تا در اقدامی عملیاتی گام‌های موثری در مبارزه با فساد در بدنه دستگاه‌های اجرایی برداشته شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: شهرداری‌ها به عنوان نهادی مردمی در حوزه مدیریت شهری از جمله مراکزی است که می‌تواند با ارائه گزارش‌های شفاف و آنلاین به شهروندان در حوزه‌های مختلف اعم از؛ قراردادها، توافق‌نامه‌ها، مناقصه ها، پروژه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و ...، علاوه بر کاهش فاصله میان مردم و مسئولان، بستر‌های امیدآفرینی و اعتماد را در جامعه فراهم نماید.

سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری البرز افزود: الگوبرداری صحیح در نظام اداری از جمله انتظاراتی است که باید در سایه تعامل و همکاری عوامل دست اندکار به منصه ظهور برسد تا بتواند مدیران را در تحقق اهداف مطرح شده در طرح یاری دهد.

وی با تاکید بر اینکه اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری البرز در حوزه مبارزه با تخلفات و فساد ستیزی در کنار شهرداری‌های استان بویژه کلانشهر کرج قرار دارد، یادآور شد: اداره کل بازرسی شهرداری کرج با توجه به شرح وظایف خود از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که باید با عملکرد صحیح خود نسبت به تامین امنیت روانی در میان مردم اقدام نموده و با استقلال عمل، گام‌های موثری در حوزه مبارزه با فساد بردارد.

غلامی در پایان سخنان خود تصریح کرد: در مبارزه با فساد با کسی تعارف نداریم و در صورت اهمال از سوی مدیران مربوطه با هرگونه تخلفی برخورد قانونی لازم صورت می‌پذیرد.

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار