کد خبر: ۳۸۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
توجه ویژه به مهرشاد سهیلی چند سالی وجود داشته و حالا پرسش برانگیز شده است. کاربران زیادی این سوال را مطرح می کنند که او چه کرده که اینگونه مورد توجه قرار گرفته است؟

فوری: پشت پرده دستگیری مهرشاد سهیلی لو رفت

مهرشاد سهیلی بازداشت شد. مهرشاد سهیلی نوجوانی که راه ۱۰۰ ساله را یک شبه پیموده و حالا به چهره‌ای مشهور بدل شده است. مهرشاد سهیلی با مقامات و چهره‌های مذهبی شاخص دیدار و گفتگو می‌کند. مهرشاد سهیلی ملقب به جوانترین فرمانده است.

عین الله نیازی فر اظهار کرد: در راستای نیابت قضائی صادره از استان قم مهرشاد سهیلی بازداشت شده است.

وی تصریح کرد: در راستای نیابت قضائی دستگاه قضائی استان قم و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) صبح امروز مهرشاد سهیلی بازداشت و با قرار قانونی روانه زندان شده است.

وی اظهار داشت: این حوزه قضائی مجری اجرای دستور نیابت قضائی بوده و از محتوای پرونده متهم بازداشت شده مطلع نیست.

مهرشاد سهیلی کیست و چگونه خبرساز شد؟

نوجوانی حزب‌اللهی که راه صد ساله را یک شبه پیموده و حالا به چهره‌ای مشهور بدل شده است. اخبار و گزارش‌های تصویری اش در خبرگزاری‌های اصلی کشور منعکس می‌شود و با مقامات و چهره‌های مذهبی شاخص دیدار و گفتگو می‌کند.

برخی رسانه‌های اصولگرا زندگینامه او را منتشر کرده اند و به او لقب “جوانترین فرمانده” را داده‌اند.
این توجه ویژه به مهرشاد سهیلی چند سالی وجود داشته و حالا پرسش برانگیز شده است. کاربران زیادی این سوال را مطرح می‌کنند که او چه کرده که اینگونه مورد توجه قرار گرفته است؟

مهرشاد سهیلی آنگونه که خبرگزاری‌ها می‌گویند متولد سال ۱۳۸۳ در شهر موسیان که از توابع استان ایلام است. او یک قرارگاه فرهنگی ایجاد کرده و به عنوان فرمانده آن معرفی شده است.

ماجرای مهرشاد سهیلی از آنجا آغاز شد که از سال ۹۷ با شخصیت‌های مذهبی دیدار کردو گفتگو کرد.

او در سال ۹۸ یعنی در سن ۱۵ سالگی از کتاب زندگینامه خود با عنوان “ستاره‌ای از غرب” رونمایی کرد. از نکات جالب توجه حضور مرحوم آیت الله مصباح یزدی در مراسم رونمایی از کتاب زندگینامه او در قم است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار