کد خبر: ۳۸۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار سیستان و بلوچستان از قتل مسلحانه عبدالله کاردار عضو ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت چابهار، توسط سرنشینان مسلح و ناشناس خودروی پژو پارس خبر داد.

قتل عضو ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت

ابراهیم کوچکزائی اظهار کرد: ساعت ۱۳:۵۰ ظهر امروز در پی اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل مسلحانه مردی میانسال در تقاطع خیابان‌های باهنر و قدس شهر چابهار، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند.

وی افزود: باحضور مأموران در صحنه و طی تحقیقات میدانی از شاهدان عینی ماجرا مشخص شد ۴ نفر سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ فاقد پلاک به وسیله کلت کمری به سمت این مرد، که به صورت پیاده در حال حرکت در خیابان بوده تیر اندازی و سریعا از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: بر اثر این تیر اندازی فرد مذکور از ناحیه سینه و هر دو پا مجروح و سریعا به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل می‌شود، ولی تلاش تیم پزشکی برای نجات جان وی بی نتیجه مانده و این مرد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت میکند.

وی خاطرنشان کرد: در بررسی اولیه تیم رسیدگی کننده به پرونده مشخص شد مقتول از اعضای ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت چابهار است که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس به منظور شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز و تیم‌های ویژه کارآگاهان شروع بکار و سرنخ‌هایی نیز به دست آمده که نتیجه در ساعات آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار