کد خبر: ۳۸۹۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
شرکت رجا به مناسبت ولادت با سعادت امام علی (ع)، برای افراد با نام «علی» تخفیف ۲۰ درصدی را در قالب طرح میلاد به این خریداران بلیت ارائه می‌کند.

خبر خوش شرکت رجا برای افراد با نام مبارک علی

شرکت رجا به مناسبت گرامی‌داشت ولادت با سعادت امام علی (ع)، تسهیلات سفر با قطارهای این شرکت را به صورت تخفیف ۲۰ درصد برای افراد با نام مبارک «علی» در قالب طرح میلاد ارائه می‌کند.

معاون اجرایی این شرکت با اعلام اینکه تسهیلات مذکور برای بازه حرکتی ۲۵ الی ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای انجام سفرهای ضروری هم‌وطنان است، گفت: در قالب این طرح، به مسافران با نام مبارک «علی» که در بازه زمانی حرکتی مذکور، فقط از طریق وب‌سایت رجا بلیت خریداری کنند، ۲۰ درصد تخفیف اعطا می‌شود.

رضا عصاری افزود: اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود.

معاون اجرایی شرکت رجا در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای رجا یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را با شعار "سفر هوشمند (سفر+سلامت) " اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یک بار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و … اجرا می‌کند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار