کد خبر: ۳۸۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
وام قرض الحسنه|فوری: خبر مهم درباره وام قرض الحسنه 300 میلیونی| شرایط دریافت
سقف وام قرض‌الحسنه بانک‌ها افزایش پیدا کرد و به ۳۰۰ میلیون تومان رسید.

فوری: شرایط وام قرض الحسنه آسان تر شد| متقاضیان بشتابید

وام قرض الحسنه از اهمیت بالایی برخوردار است.وام قرض الحسنه برای مردم مهم است. وام قرض الحسنه از بانک های مختلف گرفته می شود.وام قرض الحسنه نوعی سپرده است.در ادامه به بررسی جزییات وام قرض الحسنه می پردازیم.

شرایط  جدید وام قرض الحسنه

سقف وام قرض‌الحسنه بانک‌ها از ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه، به ۳۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۶۰ ماهه افزایش یافت. وام قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی هم از ۱۰۰ میلیون تومان به ۵۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۸۴ ماهه افزایش یافت.

شورای پول و اعتبار در جلسه مورخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ دوره بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه ضروری را تا پنج سال افزایش داد.

پیش از این شورای پول و اعتبار در مردادماه سال جاری با افزایش سقف تسهیلات قرض‌الحسنه ضروری و عادی بانک‌ها و بانک‌های قرض‌الحسنه تا مبلغ پانصد (۵۰۰) میلیون ریال موافقت کرده بود.

حداکثر مبلغ وام قرض الحسنه ای که به صورت عادی از بانک ها – خصوصا دو بانک تخصصی قرض الحسنه کشور یعنی بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت – قابل دریافت بود 30 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد بود اما با مصوبه تازه بانک مرکزی سقف تسهیلات قرض الحسنه به 50 میلیون تومان با همان کارمزد 4 درصد افزایش یافت.

هنوز دو بانک مهر ایران و رسالت جزئیات جدیدی از شرایط اقساط منتشر نکرده اند اما به احتمال فراوان بازپرداخت اقساط وام جدید 50 میلیونی نیز همچون وام 30 میلیون تومانی حداکثر ظرف 3 سال – 36 ماه خواهد بود.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم تسهیلات و وام ها، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

افزایش وام قرض الحسنه سپرده گذاران خوش شانس


این خبر بیش از همه افرادی که در دو بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت سپرده گذاری حدود 10 تا 20 میلیونی چندماهه – 2 تا 3 ماهه – کرده و در انتظار رسیدن معدل حساب به حد نصاب برای دریافت وام 30 میلیون تومانی بودند – یا سپرده ثابتی در بانک نداشته اند اما گردش و مانده حساب آنها در سطحی بوده که واجد شرایط دریافت وام 30 میلیون تومانی شده اند – را خوشحال خواهد کرد و این افراد را باید خوش شانس تر نامید چرا که با مصوبه جدید بانک مرکزی سقف وامی که می توانند دریافت کنند با اندکی صبوری و حفظ سپرده خود در این دو بانک از 30 میلیون تومان به 50 میلیون تومان خواهد رسید.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار