کد خبر: ۳۸۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
قرعه کشی| قرعه کشی سایپا|فوری: نتایج قرعه کشی سایپا اعلام شد| لیست اسامی برندگان
قرعه کشی فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا در هفته چهارم بهمن ماه ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهاد‌های نظارتی ساعت ۲۰ امروز –یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

فوری: خبر مهم سایپا برای مردم| منتخبان جدیدترین قرعه کشی سایپا مشخص شدند

قرعه کشی سایپا متقاضیان زیادی دارد. قرعه کشی سایپا هر ماه تمدید می شود.قرعه کشی سایپا طرفداران زیادی دارد. قرعه کشی سایپا خودروهای متنوعی دارد. در ادامه به بررسی قرعه کشی سایپا می پردازیم.

نتایج قرعه کشی سایپا

با حضور نهادهای نظارتی، قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ و همچنین اولین پیش فروش یکساله محصولات شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح پیش فروش محصولات سایپا ۵۴ هزار و ۷۰۶ نفر شرکت کردند که ۵۰ هزار و ۴۹۵ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح ۱۸ هزار و ۲۰۰ خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۳۶ هزار و ۴۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح ۲ هزار و ۲۵۰ دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این ۲ هزار و ۴۰۰ دستگاه کوییک.آر با گیربکس معمولی، ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه کوییک.اس، ۳ هزار و ۵۰ دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، ۷ هزار و ۱۰۰ دستگاه ساینا.اس و ۹۰۰ دستگاه وانت سایپا عرضه می شود.

همچنین در طرح پیش فروش محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۴ هزار و ۴۱۸ نفر شرکت کردند که ۳ هزار و ۶۶۶ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۱۷ هزار و ۳۰۰ خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، بر اساس قرعه کشی تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی و رزرو مشخص شدند

نحوه واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا اسفند 1400


پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می بایست ظرف 72 ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی¬الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل ، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد .

در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر ، امکان ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی غیرفعال خواهد گردید.


در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخشنامه در هر مرحله ای از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی عودت می گردد.

مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا بهمن 1400


منتخبین فروش فوق‌العاده سایپا تا ۱۲۰ ساعت و منتخبان پیش فروش یک ساله تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نتایج فرصت دارند نسبت به پرداخت وجه بر اساس خودرویی که درخواست دادند، اقدام کنند، در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.

پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین فروش فوق العاده می بایست ظرف سه روز نسبت به واریز کامل وجه اقدام کنند.

نکته مهم برندگان سایپا: توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت .shaparak.ir به پایان می‌رسد.

جزئیات ثبت نام فروش فوری سایپا اسفند 1400


فروش فوری محصولات شرکت سایپا ویژه اسفندماه 1400 از پنجشنبه آغازشده است و دیروز شنبه 7 اسفند آخرین مهلت ثبت نام فروش فوری سایپا بود متقاضیان ثبت نام خودرو های سایپا در طرح فروش فوری به مدت 2 روز میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایند و پیش ثبت نام خود را ثبت نمایند.

خودروهای سایپا در فروش فوری اسفند 1400


بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا در این طرح خودرو کوییک R با گیربکس معمولی‌، تیبا EX۲ رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳، ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی و تیبا SX با موتور M۱۵ عرضه می‌شود.‌

موعد تحویل محصولات سایپا در فروش فوری اسفند 1400

طبق اعلام سایپا زمان تحویل خودروها ۹۰ روزه است.

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل


کوییک R با گیربکس معمولی ۱.۷۵۶.۹۵۰.۰۰۰ سفید مشکی - سفید قرمز- مشکی قرمز- کرم مشکی - نقره‌ای مشکی - قرمز مشکی ۹۰ روزه
تیبا EX۲ (رینگ فولادی) ۱.۲۵۰.۷۷۰.۰۰۰ سفید - قهوه‌ای - اطلسی - مشکی - نوک مدادی - نقره‌ای متالیک ۹۰ روزه
سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ ۱.۴۶۹.۰۱۰.۰۰۰ سفید - مشکی متالیک ۹۰ روزه
ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی ۱.۲۲۸.۷۲۰.۰۰۰ سفید ۹۰ روزه
تیبا SX با موتور M۱۵ ۱.۱۸۱.۲۹۰.۰۰۰ سفید ۹۰ v,ci
نکته: ظرفیت رنگ محصولات محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت، امکان ثبت نام برای سایر رنگ‌ها میسر خواهد بود.


قیمت سایپا در فروش فوری اسفند 1400


در طرح فروش سایپا محصولات با قیمت قطعی زیر عرضه می‌شوند:

کوییک R با گیربکس معمولی با مبلغ ۱۷۵ میلیون ۶۹۵ هزار تومان
تیبا EX۲ با مبلغ ۱۲۵ میلیون و ۷۷ هزار تومان
سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ با مبلغ ۱۴۶ میلیون و ۹۰۱ هزار تومان
ساینا با گیربکس معمولی با مبلغ ۱۲۲ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان
تیبا SX با مبلغ ۱۱۸ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان

نحوه ثبت نام فروش فوری سایپا در اسفند 1400


ورود به سایت فروش اینترنتی saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری (متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند)
ورود به قسمت خرید خودرو و انتخاب نوع خودرو
ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت وجه خودرو
دریافت کد رهگیری
مراجعه به نمایندگی منتخب جهت تحویل مدارک هویتی، احراز سکونت و دریافت قرارداد.

قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا شامل کوییک.آر، تیبا۲ با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی و تیبا اس. ایکس با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در این طرح فروش فوق العاده سایپا، ۷۱۸ هزار و ۸۵۲ نفر شرکت کردند که ۶۵۸ هزار و ۵۴۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند.


ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۵ هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۱۰ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.


در این طرح ۵۰۰ دستگاه خودرو تیبا اس. ایکس عرضه می‌شود. علاوه بر این ۵۰۰ دستگاه کوییک.آر، ۲ هزار دستگاه تیبا۲ با رینگ فولادی، هزار دستگاه سایپا ۱۵۱ و هزار دستگاه ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی عرضه می شود.

اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۲۰ امروز -یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار