کد خبر: ۳۹۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۱
اخبار فوری| اخبار اقتصادی| آخرین اخبار اقتصادی| جزئیات جدید از نان کوپنی
بیژن مقدم در رابطه با خبری که در یکی از رسانه‌ها مبنی بر گران شدن نان منتشر شده است، اظهار کرد: نان گران نشده است و قیمت آن تا پایان سال تغییری نخواهد کرد.

فوری: جزئیات جدید از نان کوپنی

رئیس اتحادیه نانوایان تهران افزود: اکنون قیمت نان هر قرص لواش ماشینی گردان با چانه ۱۶۰ گرمی بر اساس نرخ دولتی ۵۰۰ تومان و بر اساس نرخ آزاد ۶۵۰ تومان است، همچنین قیمت نان بربری با چانه ۶۰۰ گرمی در نوع دولتی هزار و ۸۰۰ تومان و در نوع آزاد دو هزار و ۵۰۰ تومان است که اگر کنجدی باشد هزار تومان بر قیمت آن افزوده می‌شود.


رئیس اتحادیه نانوایان تهران گفت: علاوه بر این قیمت هر قرص نان تافتون گردان با چانه ۱۶۰ گرمی دو قیمت ۵۰۰ و ۶۵۰ تومانی و با چانه ۲۲۰ گرمی دو قیمت ۷۰۰ و هزار تومان دارد. همچنین هر قرص نان تافتون تنوری با چانه ۲۵۰ گرمی ۹۰۰ تومان به نرخ دولتی و هزار و ۲۰۰ تومان به نرخ آزاد است.

مقدم تصریح کرد: علاوه بر این قیمت هر قرص نان تافتون خراسانی با چانه ۳۰۰ گرمی به قیمت هزار تومان در نرخ دولتی و هزار و ۵۰۰ تومان در نرخ آزاد و هر کیلو نان لواش اتوماتیک دولتی پنج هزار تومان و نوع آزاد آن شش هزار و ۵۰۰ تومان است.

 

اطلاعیه اداره صمت ، اداره غله و اتحادیه‌ی نانوایان :

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت همکاران و کارفرمایان عزیز واحدهای نانوایی شهرستان دزفول و حومه به اطلاع میرساند از فردا دوشنبه مورخ ۲۵ بهمن قیمت هرعدد نان به مبلغ ۵۰۰تومان با وزن چونه ۱۸۰گرم میباشد (این افزایش قیمت مختص نان لواش و تافتون میباشد و شامل نان های دیگر نمیباشد)

لازم بذکر است با کلیه واحدهایی که عدم رعایت ساعات کاری و بهداشتی، کم فروشی، خام فروشی و عدم کیفیت نان برخورد جدی خواهد شد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار