کد خبر: ۳۹۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱
اخبار فوری| اخبار ورزشی|فوری: اتفاقی عجیب در فدراسیون فوتبال| سراجی نیامده رفتنی شد
با وجود برکناری عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال، جلسه اعضای هیات رییسه برای انتخاب سرپرست این فدراسیون ساعت‌های زیادی طول کشید و حاصل جالبی هم داشت.

فوری: اتفاقی عجیب در فدراسیون فوتبال| سراجی نیامده رفتنی شد

جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال برای عزل شهاب الدین عزیزی خادم از ساعت ۹ صبح امروز (پنجشنبه) آغاز شد و در نهایت اعضا با رای قاطع حکم به برکناری عزیزی خادم دادند.

حاضران در جلسه سپس درباره سرپرست فدراسیون فوتبال بحث و گفت و گو کردند و از انتخاب مهرداد سراجی، مدیرعامل باشگاه سایپا به عنوان سرپرست موقت فدراسیون فوتبال خبرهایی منتشر شد ولی این خبر به صورت رسمی اعلام نشد و طولانی شدن جلسه هیات رئیسه هم بر این گمان دامن زد که انتخاب سراجی با مخالفت‌هایی روبه‌رو شده است.

هر از چندگاهی برخی از اعضا از جمله احسان اصولی از جلسه خارج می‌شدند و گفت‌وگوهایی تلفنی انجام می دادند ولی همچنان خبری از اطلاع رسانی روابط عمومی یا خروج یکی از اعضا برای اعلام جزییات این جلسه نبود.

این جلسه فقط دو موضوع داشت که اولی برکناری عزیزی خادم و دومی انتخاب سرپرست بود.

در نهایت اعلام شد که میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال تا زمان برگزاری مجمع فوق العاده انتخاب شده است. به نظر می‌رسد دلیل تغییر تصمیم هیات رئیسه در انتخاب سرپرست، وجود تضاد منافع بین فدراسیون فوتبال و باشگاه سایپا با حضور مهرداد سراجی بوده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار