کد خبر: ۴۰۴۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۵
اخبار اجتماعی| آخرین اخبار اجتماعی| فال روزانه چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!

فال روزانه چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱

 

 

 

 

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید.

فال شخصی برای متولدین ۳ فروردین :

امسال مهارت ها و مثبت نگری شما باعث می شوند در انجام هر کاری عملکردی فوق العاده از خودتان به نمایش بگذارید. با این وجود، اگر می خواهید به موفقیت های مورد انتظارتان دست پیدا کنید باید به دمدمی مزاجی و بی حوصلگی خود غلبه کنید. از لحاظ مالی امسال برای شما سال بدی نخواهد بود و می توانید با تلاش کافی وضع مالی خود را بهبود ببخشید. در زمینه ی حرفه ای تلاش هایتان نتایج بسیار خوبی را برای شما به همراه خواهند داشت و در اواخر سال به واسطه ی عملکرد قابل توجه و هوشمندی تان پاداش زحمات خود را خواهید گرفت. در زمینه ی روابط عاطفی نسبت به سال گذشته روزهای بسیار خوبی در انتظارتان هستند. شما حمایت عاطفی مورد انتظارتان را از شریک زندگیتان دریافت خواهید کرد و می توانید مشکلاتی که داشته اید را حل کنید. اردیبهشت، مهر و دی ماه بهترین سال ها هستند.


♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز فعالیت های اجتماعی مختلف بخش عمده ای از زمان شما را به خود اختصاص خواهند داد. خواه برای ترتیب دادن یک مهمانی برنامه ریزی کنید و خواه به عنوان مهمان در این جمع ها شرکت کنید، در هر صورت وقت زیادی را در این رابطه صرف خواهید کرد. البته اگر به عنوان مهمان بخواهید جایی بروید به احتمال زیاد به بیش از یک مهمانی خواهید رفت. خوشبختانه شما در حال حاضر خیلی اجتماعی تر از همیشه هستید و می توانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید و شاید حتی بتوانید دوستی های جدیدی را آغاز کنید. در هر صورت به خاطر داشته باشید که حتما زمانی را هم برای خودتان و کارهای شخصیتان کنار بگذارید. بیش از حد خودتان را درگیر ماجرای تازه نکنید. برنامه ریزی برای سفر را کمی به تعویق بیندازید. دیدار با شخصی، احوالتان را زیر و رو می کند. بهتر است برای یک تغییر و تحول خودتان را آماده کنید. لزومی ندارد در مورد کاری که می خواهید انجام بدهید به دیگران توضیح بدهید، خودتان را به دردسر می اندازید

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

جذابیت درونی و رفتار خوب شما باعث شده اند که روابط بسیار خوبی با دوستان و خانواده داشته باشید و امروز وضعیت مطلوب این روابط قطعا به کارتان خواهد آمد. شاید برخی از بزرگترها کمی بدخلقی کنند، اما اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و با آنها با احترام رفتار کنید. مطمئن باشید در نهایت به خواسته ی خود دست پیدا خواهید کرد. امروز علاقه چندانی به انجام وظایفتان احساس نمی کنید و دلتان می خواهد هر جایی که تفریحی در انتظارتان است به همان سو بروید. نادیده گرفتن وظایفتان می تواند برای شما عواقبی نه چندان خوشایند داشته باشد، پس بهتر است پیش از هر کاری به مسئولیت هایی که به عهده دارید رسیدگی کنید. به زودی تغییر و تحولی کلی در کار و زندگی تان پدید می آید. این تغییر همه را شاد و راضی خواهد کرد. دست به کاری می زنید که با گذشته تفاوت زیادی دارد، این کار باعث پیشرفت و ترقی تان می شود، به شرطی که همراه با دقت و سرعت بالا آن را انجام دهید. از نیکی کردن به دیگران دریغ نکنید.


♊ فال امروز متولدین خرداد

کار کردن روی پروژه های شخصیتان امروز ذهن شما را به خود مشغول کرده است. بعد از چند روز تفریح و مهمانی، امروز دلتان می خواهد کمی کار کنید. شاید بخواهید کمی درس بخوانید و یا فعالیت های هنری انجام دهید. هر برنامه ای که برای خودتان در نظر بگیرید به احتمال زیاد نتایج خیلی خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت و از این که وقتی را صرف آن کرده اید پشیمان نخواهید شد. امروز بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید و نمی دانید چه مسیری را باید در پیش بگیرید. نیازی نیست که همین حالا این چالش را پشت سر بگذارید و می توانید برای انتخاب مسیرتان به خودتان کمی وقت بدهید. کمی تنوع به برنامه تان بدهید و امروز را به استراحت بپردازید. اتفاقات خوبی در محل کار برایتان می افتد، این روزها به مال دنیا زیاد می اندیشید و از لذت لحظه هایتان غافل شده اید. مشکلات خانوادگی را حل کنید. با دست روی دست گذاشتن، مشکل پیش آمده بغرنج تر می شود. با دوستی که شما را از رفتن به سوی نیت تان باز می دارد صحبت کنید تا از سردرگمی در بیایید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

با وجود این که با توجه به فصل تعطیلات خودتان حتی فکش را هم نمی کنید، سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید بالاخره به نتیجه خواهند رسید. اگر قصد خرید یا فروش خانه ای را دارید امروز می تواند فرصت خیلی خوبی برای شروع مذاکرات مربوط به این معامله باشد. همه ی نشانه ها حاکی از این هستند که صبوری هایی که از خودتان نشان داده اید بالاخره دارند نتیجه می دهند و حداقل یکی از اهداف بلند مدتی که برای خود تعیین کرده بودید در یک قدمی شما قرار گرفته است. به خودتان اجازه بدهید که به جای محدود کردن افکارتان به وظایف روزمره، در عالم رویا فرو بروید. قدرت تخیل شما در حال حاضر بهترین داراییتان است، از استفاده از این قدرت خود نترسید. هفته خوبی پیش رو دارید، حواستان باشد هیچکس نمی تواند با یک دست دو هندوانه بلند کند. فشار بی فایده و بی اندازه به خودتان وارد نکنید. بار به قدر توانتان بلند کنید تا کمرتان خم نشود. حواستان به کسی که برایتان عزیز است باشد. این هفته مجبور می شوید در مشاجره ای دخالت کنید.


♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شاید بخواهید با دوستانتان یک دور همی راه انداخته و آنهایی که برایتان عزیزتر هستند و یا افکار و نظراتی شبیه به شما را دارند دور هم جمع کنید. سعی کنید این دیدار را در فضای باز ترتیب دهید تا هم از مصاحبت این دوستان عزیز لذت ببرید و هم از هوای زیبای بهاری بهره مند شوید. امروز دوست دارید احساسات خود را به زبان آورده و با دیگران به اشتراک بگذارید، ولی از این کار می ترسید چرا که نگران هستید مورد سرزنش و انتقاد آنها قرار بگیرید. شما کمی حواس پرت شده اید و حواستان به اطرافتان نیست. این در حال حاضر چیز بدی نیست و ضرری به شما نخواهد رساند، ولی به شما اجازه نخواهد داد به کسی که دوست دارید به اندازه کافی توجه کنید. با ورود شخصی به خانواده، محل کار یا تحصیلتان تحولاتی در افکارتان پدید می آید. دست به کاری می زنید یا تصمیمی می گیرید که برای همه اطرافیانتان عجیب به نظر می رسد. اختلافی که بین شما و یکی از نزدیکانتان بوجود آمده، صرفا نتیجه بی حوصلگی و بی انگیزگی های اخیر خود شماست.


♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز همه ی اطرافیانتان شما را به خاطر تلاش ها و زحماتی که از خود نشان می دهید مورد تشویق و تأیید قرار خواهند داد، پس نگران این نباشید که مبادا کارهایتان دیده نشوند. شاید کلمات تحسین آمیز آنها را کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید بشنوید، اما بدون شک آنها را خواهید شنید، پس میدان را به سادگی خالی نکنید. شما خیلی جدی و با اعتقادی راسخ پشت تصمیم هایتان ایستاده اید، ولی دیگران در درک رفتارتان دچار سوء تفاهم می شوند و در نتیجه احتمال این می رود که برای شما ایجاد مزاحمت کنند و مانعتان شوند. متاسفانه در حال حاضر این که بدانید چه می خواهید کافی نیست، پس انتظاراتتان را پایین بیاورید و موضعتان را کمی با انعطاف پذیری همراه کنید. درخواست کمک از جایی یا شخصی کرده اید که با آن موافقت نشده، نگران نباشید گره از جای دیگری باز خواهد شد. شخصی پیشنهادی به شما می کند که عصبانیتان می کند، گفتگو با این شخص نطرتان را درباره مسئله ای عوض خواهد کرد چیزی که قرض داده بودید پس خواهید گرفت بیخود دل نگران نباشید.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

شاید امروز بخواهید شم تجاری خود را به کار بیندازید و کمی پول در بیاورید. این می تواند فکر خیلی خوبی باشد و موفقیت قابل توجهی را برای شما به همراه داشته باشد، مخصوصا حالا که همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که شما امروز در هر فعالیتی که آغاز کنید موفق خواهید بود. شما امروز دارید کمی بیشتر از معمول در خرج کردن زیاده روی می کنید. کمی ولخرجی اشکالی ندارد، اما بهتر است مواظب باشید کفگیرتان در اثر زیاده روی به ته دیگ نخورد. امروز ممکن است عشق قدیمیتان با شما تماس بگیرد، البته به احتمال زیاد این تماس برای این نیست که از شما بخواهد به روزهای گذشته باز گردید و از شما کمک و راهنمایی می خواهد! گفتگو با شخصی در گرفتن تصمیمی کمکتان می کند. برای انجام یک معامله خرید یا فروش عجله نکنید و دست نگه دارید. از دور و نزدیک پیشنهادهای گوناگونی خواهد شد ولی فعلا پذیرش هیچکدام به صلاحتان نیست. به سفری خواهید رفت که در بهتر شدن روحیتان بسیار موثر است.


♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز مطالعه در مورد برخی مباحث جدید علمی و یا شاید هم سیاسی شما را به خود مشغول خواهد کرد و شاید بخواهید اصلا از خانه بیرون نروید و بیشتر وقتتان را صرف مطالعه و کسب اطلاعات در مورد این موضوع کنید. با این حال، توصیه ی ما به شما این است که خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید و برای تفریح و استراحت هم به اندازه ی کافی وقت بگذارید. حالا که در تعطیلات به سر می برید چرا زمانی را در روز به ورزش کردن اختصاص نمی دهید؟! این می تواند فرصت فوق العاده ای برای شما باشد تا در طول تعطیلات خودتان ورزش را هم وارد برنامه ی روزای خود کنید و بعد از تعطیلات هم به همین ترتیب ادامه بدهید. بزودی شاهد تحولات فراوانی خواهید بود که در آن سهم مهمی دارید. برای ابراز علاقه تان می توانید پر شور و هیجان یا ساکت و آرام باشید. در مورد مسئله ای که به تازگی پیش آمده به نفعتان است که بر نفس خود مسلط باشید. برای بیان دلخوری تان از کلماتی استفاده کنید که موثر باشد.


♐ فال روزانه متولدین آذر

شما برنامه هایی برای دیدار و دور هم جمع شدن با دوستانتان چیده اید که بی صبرانه در انتظار زمان فرا رسیدن آن هستید. اما متأسفانه باید به شما بگوییم که به احتمال زیاد این دیدار با تأخیرها و مشکلاتی همراه خواهد بود که ممکن است شما را کمی عصبی کنند، با این حال شما به هیچ وجه قصد ندارید تسلیم شوید. تمرکز و پشتکار شما خیلی بیشتر از روزهای دیگر هستند و به همین دلیل هم قصد ندارید پیش از به دست آوردن خواسته هایتان میدان را خالی کنید و هر کاری را که شروع کنید تا به پایان ادامه خواهید داد. امروز می تواند روز خیلی خوبی برای شروع یا ادامه ی کارهایی باشد که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند. از شخصی در اطرافتان که ضعیف النفس است بدتان خواهد آمد، رفتارش غیرقابل کنترل است از او فاصله بگیرید . شما قلبی با محبت دارید شخصی در اطرافتان را درک کنید. به تازگی به مادیات بیش از حد اهمیت می دهید، در معامله ای سود خوبی بدست می آورید در مورد یک مسئله خانوادگی بیش از حد کنجکاوی نکنید.


♑ فال روز متولدین دی

امروز بالاخره نتیجه ی تلاش های خود را در ارتباط با موضوعی که برایتان از اهمیت نسبتا زیادی برخوردار است، خواهید دید. همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که پیشرفت قابل توجهی در این زمینه در انتظارتان خواهد بود. تمرکز و جاه طلبی شما اثرات خوبی روی میزان پیشرفت و موفقیت شما داشته اند و اطرافیانتان نیز متوجه این موضوع هستند. امروز پرداختن به تفریح و سرگرمی ایده خیلی جالبی به نظر می رسد ولی شما نگران این هستید که مبادا به انتظاراتی که دیگران از شما دارند رسیدگی نکنید و آنها را از خودتان ناراحت کنید. ولی اگر به مسئولیت هایتان به طور شایسته ای رسیدگی کرده باشید می توانید با خیال راحت امروز را روز خودتان بنامید. به کاری یا چیزی دلبستگی شدید پیدا کرده اید بطوری که از هیچ چیز هراس ندارید و تمام تلاش و توان خود را صرف رسیدن به آن کرده اید. شما دیگران را نیز وادار می کندی که دنباله روتان باشند. مقدمات کامل این نیست هنوز کامل نشده، اگر می خواهید موفق شوید دقت و پشتکار را از یاد نبرید.


♒ فال متولدین بهمن

این روزها احتمال اینکه روابط جدید هیجان انگیزی در زندگی شما آغاز شوند بسیار زیاد به نظر می رسد و تعدادی از این آشنایی ها به روابط بسیار نزدیکی تبدیل خواهند شد که تا مدت ها و یا شاید در تمام زندگیتان ادامه خواهند یافت. به نظر می رسد برخی از دوستی ها و روابط قدیمیتان نیز دارند از بین می روند و این ممکن است برایتان کمی ناراحت کننده باشد، اما در این مورد کاری از دستتان ساخته نیست و جلوی بعضی چیزها را نمی توان گرفت. با تغییراتی که در درون شما به وجود می آیند روابط و دوستی هایتان نیز خواسته یا ناخواسته تغییر خواهند کرد و افراد جدیدی وارد زندگیتان می شوند که نقاط مشترک بیشتری با شما دارند. با جریان زندگی همراه شوید! برای حرف مردم بیش از حد اهمیت قائل نشوید، یادتان باشد کار عار نیست، مهم این است که به کسی محتاج نباشید و دستتان روی زانوی خودتان باشد. اتفاقی می افتد که دلتان را گرم می کند. مراقب رفتارتان با شخصی که دوستتان دارد باشید. مبادا که ناخواسته او را برنجانید.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز خاطراتی قدیمی در ذهنتان زنده خواهند شد که شما را به فکر تماس گرفتن با یکی از دوستان قدیمی و یا اقوامی خواهند انداخت که برای مدتی طولانی از آنها بیخبر بوده اید. برخی از خاطراتی که به یاد می آورید ممکن است کمی تلخ باشند و اتفاقاتی نه چندان خوشایند را به یادتان بیاورند که سعی در فراموش کردن آنها داشته اید. خودتان را با فکر کردن به این چیزها آزار ندهید، این روزها خیلی زیباتر از آن هستند که بخواهید آنها را با این افکار بیهوده خراب کنید. امروز دوری از عشقتان شما را ناراحت کرده است و احساس می کنید که او دیگر دوستتان ندارد، ولی زود قضاوت نکنید، چون به احتمال زیاد او دلیل خوبی برای این وضعیت دارد. تلفنی خبری می شنوید که باعث می شود نفس راحتی بکشید. در جمعی حرفی زده، که ناخواسته دیگران را به اشتباه انداختید، هرچه بیشتر توضیح دهید، کار را خرابتر می کنید. شخصی برای انجام کاری با شما تماس گرفته و مشورت می کند، حواستان به پیشنهادی که به او می دهید باشد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار