کد خبر: ۴۰۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸
با حضور وزیر نفت در مجلس:
رییس کمیسیون انرژی مجلس در این نشست مباحثی همچون سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌های نفت و گاز و تقویت این مجموعه، توجه به دانش‌بنیان‌ها، افزایش تولید، فروش نفت و ارزآوری مطرح شد.

بررسی تقویت سرمایه‌گذاری‌ها در صنایع نفت و گاز

فریدون حسنوند امروز (سه‌شنبه ۱۶ فروردین‌ماه) پس از پایان نشست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که با حضور جواد اوجی، وزیر نفت برگزار شد در جمع خبرنگاران، گفت: از آنجا که بخشی از پیام نوروزی مقام معظم رهبری به طور اختصاصی درباره مسائل حوزه نفت و گاز بود به همین دلیل ما امروز میزبان وزیر نفت و معاونانش بودیم که مباحث مهمی همچون سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌های نفت و گاز و تقویت این مجموعه مطرح شد.

وی افزود: توجه به دانش‌بنیان‌ها در حوزه صنعت نفت و گاز، افزایش تولید، فروش نفت و ارزآوری از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود، ضمن آنکه طبق قانون باید افزون بر ۱۴.۵ درصد، سهمی چهار درصدی نیز از درآمدهای نفتی به وزارت نفت داده شود تا بتواند زیرساخت‌های خود را گسترش دهد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد: امیدوارم با همکاری مطلوب وزارتخانه نفت و کمیسیون انرژی افزون بر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان، اقدام‌های مهم و زیرساختی دیگر نیز در این صنعت انجام شود.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار