کد خبر: ۴۱۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
رمضان غدیراف را بیشتر بشناسید؛
رمضان غدیراف، که در روزهای اخیر واکنش‌هایش در مورد اوکراین جنجال برانگیز شده است، یک همسر و 12 فرزند و زندگی لاکچری دارد.

زندگی لاکچری رییس‌جمهور تندرو چچن

رمضان غدیراف، که در روزهای اخیر واکنش‌هایش در مورد اوکراین جنجال‌برانگیز شده است، دارای یک همسر و 12 فرزند می‌باشد. بنابر آن‌چه در رسانه‌ها منعکس می‌شود، وی زندگی تمام لاکچری داشته و همسر و دخترانش در صنعت مد اسلامی جزو پیشگامان این عرصه محسوب می‌شوند.

زندگی لاکچری رییس‌جمهور تندرو چچن

غدیراف، در سال ۱۹۹۶ و در بیست سالگی با «مِدنی موسااِونا کادیِروُوا» ازدواج کرد. مِدنی از مارس ۲۰۱۲ خط تولید لباس خود را به نام «فردوس» در دبی راه‌اندازی کرد. عایشه و خدیجه، دختران بزرگ غدیراف نیز در مارس ۲۰۱۷ برای خود خط تولید لباس راه انداخته و در این کار از مادرشان پیشی گرفته‌اند.

زندگی لاکچری رییس‌جمهور تندرو چچن

زندگی لاکچری رییس‌جمهور تندرو چچن

غدیراف صاحب یک کلکسیون بی‌نظیر خودرو از جمله لامبورگینی رونتون است که تنها ۲۰ عدد از آن در جهان تولید شده‌است. او کلکسیونی از خنجر هم دارد.

زندگی لاکچری رییس‌جمهور تندرو چچن

در سال ۲۰۱۱ او تولد ۳۵ سالگی خود را در یک مراسم بسیار پرهزینه با حضور ستارگانی چون ژان کلود ون دام، هیلاری سوانک، ونسا-می و سیل (خواننده) جشن گرفت. هنگامی که از او در مورد منبع هزینه این جشن پرسیده شد، او گفت: «الله فرستاده» و سپس گفت: «نمی‌دونم. از یه جایی اومده دیگه»!

 

 

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار