کد خبر: ۴۱۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵
در شهرستان زرندیه، مردی که به علت خارج بودن از حالت عادی، دوست ۳۹ ساله خود را با شلیک ناگهانی سلاح شکاری به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر شد.

قتل هولناک در استان مرکزی

سرهنگ "محمود خلجی"معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ساعت ۲۲:۵۸ دقیقه ۲۱ فروردین ماه سال جاری ماموران پلیس آگاهی شهرستان زرندیه از یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای این شهرستان آگاه شدند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس بلافاصله به محل درگیری اعزام شده و دریافتند مردی ۳۹ ساله بر اثر شلیک سلاح شکاری مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان، جان خود را از دست داده است.

قتل در زرندیه با سلاح شکاری

خلجی یادآور شد: کارگاهان پلیس در بررسی های میدانی و تحقیقات خود دریافتند مردی ۳۲ ساله بدلیل خارج بودن از حالت طبیعی در شب حادثه ، با شلیک سلاح شکاری، دوست ۳۹ ساله خود را از ناحیه صورت به شدت مجروح کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری ضارب و کشف یک قبضه اسلحه شکاری از وی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از اعتراف به شلیک ناگهانی با اسلحه شکاری خود به مقتول، با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار