کد خبر: ۴۱۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
روند کاهش محدویت‌های حصر ادامه دارد؛
دقایقی پیش خبرگزاری قوه قضاییه از برطرف شدن محدودیت مقابل منزل میرحسین خبر داد.

کاهش محدودیت فیزیکی مقابل منزل «میرحسین موسوی»

خبرگزاری قوه قضاییه خبر داد که صبح امروز محدودیت فیزیکی مقابل منزل میرحسین موسوی در خیابان پاستور، برطرف شد، اما اصل مراقبت از وی همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری میزان در خبری نوشت: از سال ۸۹ و به دلیل ادامه یافتن اقداماتِ ضد امنیت ملی و برهم زننده آرامش مردم که توسط برخی از سران فتنه ۸۸ و اطرافیان آن‌ها صورت می‌پذیرفت، شورای عالی امنیت ملی بر اساس مصوبه‌ای، برخی محدودیت‌ها در خصوص رفت و آمدبرخی از سران معترض به انتخابات را اعمال کرد. این محدودیت‌ها در طول سال‌های گذشته با روندی کندی ادامه داشت و مشخصا متناسب با رفتارهای آن‌ها در میزان رعایت نظم عمومی و آرامش جامعه، تنظیم می‌شد. در ماه‌های اخیر با اغماض نسبت به کارنامه‌ این افراد در اعتراضات ۸۸، محدودیت‌ها به حداقل رسیده بوده است. امروز صبح محدودیت فیزیکی مقابل منزل یکی از این افراد در خیابان پاستور تهران، رفع شد تا رفت و آمد برای همسایه‌ او نیز تسهیل شود. اصل مراقبت از فرد یاد شده با هدف پیشگیری از هرگونه آسیب به وی یا اقدامات خلاف قانون از سوی او، همچنان برقرار است.

پیش از این هم خبری‌هایی مبنی بر کاهش محدویت در رابطه با رفت و آمد «مهدی کروبی» دیگر فردی که در حاشیه اعتراضات 88 در حصر به‌سر می‌برد منتشر شده بود و انتشار فیلم او در منزل غلامحسین کرباسچی دبرکل حزب کارگزارن واکنش برانگیز شده بود.

انتهای پیام
برچسب ها: میرحسین موسوی ، حصر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار