کد خبر: ۴۱۵۱۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران:
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، شرط افتتاح و بهره برداری از بازارچه خلازیر را تکمیل امکانات رفاهی و رفع نواقص اعلام کرده و می‌گوید: برهمین اساس زمان افتتاحیه پس از عید فطر درنظر گرفته شده است.

به نقل از سایت شهر،قدرت‌الله محمدی ضمن اشاره به ثبت‌نام بیش از  ۲۰۰ نفر برای اجاره غرفه‌ها در بازارچه خلازیر در منطقه ۱۹ تهران، می‌گوید:«ظرفیت این بازارچه ۸۰۰ غرفه است اما در مرحله نخست، ۵۰۰ غرفه آماده بهره برداری شده است.»

 او درباره هزینه اجاره غرفه‌ها، ادامه می‌دهد:«هزینه اجاره غرفه‌ها بسته به متراژ، جانمایی و ... متغیر است و بر اساس تعرفه مصوب شورای اسلامی شهر محاسبه خواهد شد.

محمدی با تأکید براین‌که پس از افتتاحیه رسمی نسبت به جمع‌آوری بساط گستران در خیابان‌ها و حاشیه اتوبان اقدام می‌شود، اضافه می‌کند:«پس از افتتاح بازارچه اگر فردی در خیابان بساط گستری کند با برخورد عوامل نیروی انتظامی، شهربان و نیروهای شرکت صنایع و مشاغل روبرو خواهد شد.»

بنا براعلام سایت شهر، مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل و صنایع شهر تهران درباره امکانات رفاهی این بازارچه، می‌گوید:« ۱۲ چشمه سرویس بهداشتی در دو نقطه مختلف از بازارچه، یک اغذیه فروشی و یک سوپر مارکت در مرحله نخست برای دستفروشان ساخته شده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: