کد خبر: ۴۱۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
قیمت دلار، سکه، طلا و رمزارز:
در حالی که در چند روز اخیر، بازار خرید و فروش دلار، نتواسته به ثبات لازم برسد و مدام در حال کاهش و افزایش است، اما سکه روندی صعودی در پیش گرفته است.

امروز دلار در صرافی ملی مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، و از ۲۵,۳۳۵ (بیست و پنج هزار و سیصد و سی و پنج ) تومان با کاهش ۰.۱۵ درصدی به ۲۵,۲۹۷ (بیست و پنج هزار و دویست و نود و هفت ) تومان رسید.

امروز سکه امامی برخلاف رشد قبلی با افت قیمت مواجه شد و از ۱۳,۲۴۰,۰۰۰ (سیزده میلیون و دویست و چهل هزار) با کاهش ۰.۵۶ درصدی به ۱۳,۱۶۵,۰۰۰ (سیزده میلیون و یکصد و شصت و پنج هزار) تومان رسید.

نیم سکه اما با ۴۸۰۰۰ تومان افزایش، ۷,۲۰۳,۰۰۰ تومان نرخ‌گذاری شد.

ربع سکه با کاهش ۱.۲۳ درصدی، ۴,۲۰۸,۰۰۰ تومان معامله شد.

هر سکه گرمی هم با ۳۰۰۰ تومان افزایش، ۲,۶۱۰,۰۰۰ تومان نرخ‌گذاری شد.

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار برخلاف رشد قبلی با افت قیمت مواجه شد و هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۱,۲۸۷,۳۰۰ (یک میلیون و دویست و هشتاد و هفت هزار و سیصد ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۷ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۰۵ درصدی به ۱,۲۸۶,۶۰۰ (یک میلیون و دویست و هشتاد و شش هزار و ششصد ) تومان رسید

هر مثقال طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۰۰۰ تومان کاهش، ۵,۵۷۱,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

امروز بیت کوین هم مانند روز قبل با کاهش قیمت روبه‌رو شد، و از ۳۸,۸۱۹ (سی و هشت هزار و هشتصد و نوزده هزارتومان ) با کاهش ۰.۴۱ درصدی به ۳۸,۶۶۰ (سی و هشت هزار و ششصد و شصت هزارتومان) رسید.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار