کد خبر: ۴۱۵۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
این طور که از شواهد و قرائن پیداست به زودی شاهد بازگشت احمد نوراللهی به پرسپولیس خواهیم بود.

یک قدم تا پرسپولیسی شدن لژیونر معروف

اگر اتفاق خاصی روی ندهد احمد نوراللهی بعد از یک فصل حضور در فوتبال امارات بار دیگر به فوتبال باشگاهی ایران باز خواهد گشت.

همان روزی که احمد نوراللهی با قراردادی یک ساله به باشگاه شباب الاهلی امارت پیوست این پیش بینی انجام شد این هافبک ملی پوش در پایان فصل احتمالا به پرسپولیس برمی گردد و بار دیگر پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد.


به ویژه این که رضا اسدی هم با پرسپولیس قرارداد یک ساله امضا کرد و حالا در روز‌هایی که خبر حضور رضا اسدی در لیگ تایلند رسانه‌ای شده و نوراللهی روز‌های خوبی را در شباب الاهلی سپری نمی‌کند، شنیده می‌شود نوراللهی به دنبال گرفتن شماره ۸ خود در پرسپولیس است.


جالب این که در شرایطی شنیده می‌شود در قرارداد او حق فسخ ۲۰۰ هزار دلاری هم گنجانده شده که این حق فسخ کمک چندانی به جدایی او نمی‌کند چرا که قرارداد او در نقل و انتقالات به پایان می‌رسد و نوراللهی نیازی به استفاده از این بند قرارداد ندارد.

فراموش نکنیم نوراللهی بعد از ۶ فصل حضور در پرسپولیس از نظر روحی تمایل شدیدی به ادامه فوتبالش در این تیم داشته و از نظر فنی نیز برای حضور در جام جهانی نیاز به حضور ثابت در ترکیب ثابت تیمی، چون پرسپولیس دارد.

نواللهی اوایل حضورش در شباب الاهلی نیمکت‌نشین بود، بعد فیکس شد و حالا سکونشین است! نوسانی که بی تردید نمی‌تواند در این مقطع به حضور او در جام جهانی قطر کمک کند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار