کد خبر: ۴۱۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۷
بکر که قبلاً در سال ۲۰۰۲ به دلیل فرار مالیاتی در آلمان به دو سال حبس تعلیقی محکوم شده بود، اوایل این ماه بر اساس قانون ورشکستگی بریتانیا مجرم شناخته شد.

محکومیت دوساله ستاره پیشین تنیس جهان

بوریس بکر، تنیس‌باز پیشین آلمانی از سوی دادگاهی در لندن به دلیل پنهان کردن دارایی‌های خود از طلبکاران به دو سال و نیم زندان محکوم شد و باید این مدت را در زندان سپری کند. قاضی دبورا تیلور روز جمعه پس از شنیدن استدلال‌های دادستان و وکیل بکر در دادگاه تاج ساوتوارک، این حکم را صادر کرد.

قهرمان شش دوره گرند اسلم متهم به مخفی کردن یا تحویل ندادن دارایی قبل و بعد از ورشکستگی خود است.

بکر که قبلاً در سال ۲۰۰۲ به دلیل فرار مالیاتی در آلمان به دو سال حبس تعلیقی محکوم شده بود، اوایل این ماه بر اساس قانون ورشکستگی بریتانیا مجرم شناخته شد. قاضی با اشاره به محکومیت قبلی بکر گفت: شما به اخطاری که به شما داده شد و فرصتی که حکم تعلیقی به شما داده شد توجه نکردید و این یک عامل تشدید کننده مهم در پرونده است.

بر اساس شهادت در دادگاه، ورشکستگی بکر ناشی از وام ۴.۶ میلیون یورویی (۵ میلیون دلاری) از یک بانک خصوصی در سال ۲۰۱۳ و هم‌چنین حدود ۱.۶ میلیون دلار وام از یک تاجر انگلیسی در سال بعد بود. مرد شماره یک پیشین جهان متهم است که ۱.۱۳ میلیون یورو (حدود ۹۵۰ هزار پوند) از فروش یک نمایندگی اتومبیل مرسدس بنز متعلق به خود در آلمان را پنهان کرده است.

مشخص شد که این مرد آلمانی ۵۴ ساله پس از ورشکستگی در ژوئن ۲۰۱۷، صدها هزار پوند از حساب تجاری خود به حساب‌های دیگر، از جمله همسر پیشینش باربارا انتقال داده است.

قهرمان شش دوره گرند اسلم تمام اتهامات را رد کرده و گفته است که با متولیانی که وظیفه حفظ دارایی‌های او را برعهده داشتند همکاری کرده و بر اساس توصیه‌های متخصصان عمل کرده است.

انتهای پیام
برچسب ها: تنیس ، قهرمانی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار