کد خبر: ۴۱۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
پرویز فتاح:
رییس بنیاد مستضعفان گفت:‌ در پرداخت حقوق و مزایای کارگران و پرسنل بنیاد مستضعفان هیچ معوقی نداریم

رییس بنیاد مستضعفان گفت:‌ در پرداخت حقوق و مزایای کارگران و پرسنل بنیاد مستضعفان هیچ معوقی نداریم چراکه تاکید کرده‌ایم حقوق مدیران باید پس از پرداخت حقوق کارگران پرداخت شود.

پرویز فتاح، رییس بنیاد مستضعفان همزمان با روز کارگر و در دیدار با نمایندگان تشکل‌های کارگری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم تقدیر از تلاش‌ها و خدمات کارگران گفت: در سال ۹۹ تصور نمی‌کردیم که چنین عملکردی را داشته باشیم اما با لطف خداوند عملکرد خوبی از بنیاد مستضعفان ثبت شد؛ در سال ۱۴۰۰ هم که شرایط سخت‌تر و تحریم‌های آمریکا مستقیما بنیاد مستضعفان را نشانه گرفت، هیچ کس نمی‌توانست تصور کند که کارنامه موفقی در بنیاد مستضعفان رقم بخورد،  اما کار جهادی شما و تلاش مدیران، شرایط را تغییر داد و یک کارنامه افتخارآفرین از عملکرد بنیاد ثبت شد و به فراتر از تعهداتمان عمل کردیم.

وی با تاکید بر اینکه مسیر ما در بنیاد، مسیری است که امام راحل و رهبر انقلاب آن را ترسیم کرده‌اند افزود: ما حق نداریم در بنیاد مستضعفان به مردم، کارمند و کارگران به صورت اداری نگاه کنیم چراکه اینجا یک نهاد انقلابی است و ما اعتقاد قلبی داریم تنها نیت خالصانه و خدایی است که می‌تواند به کارها و اعمال ما برکت ببخشد.

رییس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه باید قدردان فرصت خدمت به مردم و مستضعفان باشیم، گفت: باید بدانیم که رضایت خداوند که بالاترین مرتبه در جهان هستی است، در رضایت مردم و خلق خدا قرار دارد و این جایگاه خدمت به خلق، یک نعمت بزرگ است که باید قدردان آن باشیم.

فتاح با تاکید بر اهمیت جایگاه کارگران گفت: پیغمبر اکرم در طول عمر پربرکتشان، دست ۲ نفر را بوسیدند؛ یکی دست مبارک حضرت زهرا (س) را و دوم دست کارگر؛ این نشان دهنده شأن و جایگاه کارگران است؛ این پیامبر بزرگوار در جایی دیگر تاکید دارند که دسترنج کارگر را پیش از خشک شدن عرق جبین او پرداخت کنید.

وی ادامه داد: بر همین اساس همانطور که بارها اعلام کرده‌ایم، خوشبختانه در پرداخت حقوق و مزایای کارگران و پرسنل بنیاد مستضعفان هیچ معوقی نداریم چراکه تاکید کرده‌ایم حقوق مدیران باید پس از پرداخت حقوق کارگران پرداخت شود؛ این درحالی است که اگر یک شرکت در زیرمجموعه بنیاد مستضعفان نقدینگی برای پرداخت حقوق نداشت، ما در ستاد بنیاد مستضعفان، پرداخت حقوق کارگران این شرکت را عهده دار می‌شویم.

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: