کد خبر: ۴۱۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
آیت الله صدیقی:
اقامه نماز عید فطر پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع کرونا، صبح امروز (سه شنبه) در دانشگاه تهران صورت گرفت.

راهپیمایی روز قدس نشان داد آرمان فلسطین زنده است

امام جمعه موقت تهران گفت: در روز قدس هم مردم ایران و هم مردم کشورهای اسلامی به میدان آمدند و بعد از دو سال شرایط کرونایی نشان دادند هیچ مسئله‌ای نمی‌تواند مسئله فلسطین را کمرنگ کند.
نماز عید سعید فطر به امامت آیت‌الله کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در دانشگاه تهران اقامه شد.
اقامه نماز عید فطر پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع کرونا، صبح امروز (سه شنبه) در دانشگاه تهران صورت گرفت.
امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز عید سعید فطر، نشانه قبولی روزه در ماه مبارک رمضان را توجه به فقرا و مستمندان در عید فطر برشمرد و تاکید کرد: زکات یک واجب است.
وی با اشاره به حضور امت اسلامی و جبهه مقاومت در راهپیمایی روز قدس،‌ اضافه کرد: در روز قدس هم مردم ایران و هم مردم کشورهای اسلامی به میدان آمدند و بعد از دو سال شرایط کرونایی نشان دادند هیچ مسئله‌ای نمی‌تواند مسئله فلسطین را کمرنگ کند. آرمان قدس و فلسطین زنده است و امت اسلامی حامی فلسطین قد برافراشته‌اند.
آیت‌الله صدیقی با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در افغانستان و برخورد دوگانه مدعیان حقوق بشر با موضوع افغانستان، اوکراین و یمن اظهار داشت: مدعیان حقوق بشر بویی از حقوق بشر نبرده‌اند. از هیأت حاکمه افغانستان به جد می‌خواهیم امنیت را برای ملت افغانستان تامین کند و هرچه زودتر شبکه‌های تروریستی را شناسایی کرده و آن‌ها را از بین ببرد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار