کد خبر: ۴۱۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس گفت: تلاش می‌کنیم با مساعدت سایر دستگاههای مرتبط به ویژه شرکت برق منطقه‌ای، خط دوم انتقال آب شرب به کلانشهر شیراز با ظرفیت کامل به بهره برداری برسد.

تسریع در اجرای خط دوم انتقال آب به شیراز

سیاوش بدری در بازدید از خط دوم انتقال آب شرب کلانشهرشیراز که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس، دبیر شورای راهبردی آب استان و مدیرعامل برق منطقه‌ای برگزار شد، گفت: برق تصفیه خانه، ادامه مسیر و سایر مشکلات پیش روی خط دوم انتقال آب شرب به کلانشهر شیراز به زودی و با مساعدت دستگاههای مرتبط مرتفع شده و با ظرفیت کامل به بهره برداری خواهد رسید.

به نقل از آب منطقه ای فارس، محمد رحیمی، مجری پروژه خط دوم انتقال آب شرب به کلانشهر شیراز نیز گفت: پروژه خط دوم انتقال آب شرب از سد درودزن به کلانشهر شیراز در حال اجراست.

او عنوان کرد: خط انتقال به طول ۷۷ کیلومتر تا مخازن معالی از جنس لوله فولادی در قطرهای ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ میلیمتر و دارای تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ هر کدام به ظرفیت ۳ متر مکعب در ثانیه و به ارتفاع ۲۵۰ متر و تونلی به طول ۴.۵ کیلومتر که تاکنون ۸۵ پیشرفت فیزکی داشته است و فاز اول آن در تیرماه ۹۹ به بهره برداری رسیده است

انتهای پیام
برچسب ها: استان فارس ، شیراز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار