کد خبر: ۴۱۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
نایب رییس شورای شهر تهران:
سروری: موضوع تخصصی است که در دست بررسی است و این موضوع از طریق پزشک قانونی و نیروی انتظامی پیگیری می‌شود.

نایب ریس شورای شهر تهران در واکنش به ساختگی بودن ضرب و شتم شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ گفت: هنوز در این باره صحت سنجی نکردیم و احتمال می‌دهیم که برخی‌ها هم جان بگیرند و هم آبرو. مسئله اشاره شده یک موضوع تخصصی است که در دست بررسی است و این موضوع از طریق پزشک قانونی و نیروی انتظامی پیگیری می‌شود.

پرویز سروری، نایب رییس شورای شهر تهران درحاشیه شصت و سومین جلسه شورای شهر تهران در خصوص واریز درآمدهای حاصل از جرایم به حساب شهرداری تهران گفت: یکی از معضلات موجود در کشور این است که شهرداری‌ها از یک درآمد پایدار به دلایل مختلف محروم بودند. خوشبختانه در دولت جدید و شهرداری شرایطی فراهم شده که این مطالبات به حساب شهرداری تهران واریز شود.

سروری ضمن ابراز امیدواری از واریز هرچه زودتر مطالبات شهرداری تهران از محل جرایم به حساب این نهاد گفت: امیدواریم تحول خوبی در خصوص درآمد پایدار شهری ایجاد شود.

نایب رییس شورای شهر تهران گفت: البته ما سال‌هاست که از این درآمد محروم هستیم اما دولت چراغ سبز خوبی برای پرداخت این درآمدها نشان داده است.

سروری همچنین درباره ماجرای ضرب و شتم و حمله به شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ و شایعاتی مبنی بر خودزنی شهردار ناحیه سه گفت: هنوز در این باره صحت سنجی نکردیم و احتمال می دهیم که برخی‌ها هم جان بگیرند و هم آبرو. مسئله اشاره شده یک موضوع تخصصی است که در دست بررسی است و این موضوع از طریق پزشک قانونی و نیروی انتظامی پیگیری می شود.

 

انتهای پیام
برچسب ها: شهرداری تهران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار